Телевізор Philips 65PUS8919 (65PUS8919/12)
Фото - Телевізор Philips 65PUS8919
Фото 3
Philips 65PUS8919
Екран:65 ", 3840x2160 пікс., 100/120 Гц, game mode 144 Гц
Картинка:FreeSync, Upscaling до 4K, HDR
Мультимедіа:T2-тюнер, Smart TV, Wi-Fi, LAN
Керування:голосове, помічник
Вбудований датчик освітлення.
144 Гц доступне лише в іграх під час підключення до ПК.
Всі характеристики
Характеристики 65PUS8919
Основне
Розмір діагоналі65 "
Операційна системаSmart TV (власна система) / Titan OS /
ПроцесорPhilips P5 Perfect Picture
Роздільна здатність3840x2160 пікс.
Upscalingдо 4K
Частота зміни кадрів100/120 Гц
Підтримка HDRHDR10, Dolby Vision
AMD сумісністьAMD FreeSync Premium
Мультимедіа
Потужність звуку40 Вт
Кількість динаміків4 шт.
АудіодекодериDolby Atmos, Dolby Digital, DTS:X
Bluetooth v5.2
Ambilight
Роз'єми
HDMI4 шт.
Версія HDMIv 2.1
Технології HDMIVRR, ALLM, eARC, CEC
ВходиUSB-А 2 шт.
LAN
Виходиmini-Jack (3.5 мм) навушники
Вбудована пам'ять8 ГБ
Настінне кріпленняVESA 300x300 мм
Форма підставки1 ніжка на платформі
Споживана потужність85 Вт / 235 Вт HDR /
Клас енергоспоживання (new)E
Габарити (ШхВхГ)1451x905x313 мм
Габарити без підставки (ШхВхГ)1451x844x84 мм
Вага26.9 кг / 23.5 кг без підставки /
Офіційний сайтphilips.ua
Дата додавання на E-Katalogтравень 2024
Маркування виробника
65PUS8919/12
Купити Philips 65PUS8919
Усі ціни 24 →
Philips 65PUS8919
Philips 65PUS8919 — це передовий 65-дюймовий LED телевізор з роздільною здатністю 4K UHD, оснащений процесором P5 Perfect Pic... щеture Engine. Завдяки підтримці HDR10+ і Dolby Vision, телевізор забезпечує виняткову якість зображення та ідеально підходить для домашнього перегляду. Модель Philips 65PUS8919 Рік випуску 2024 Розмір діагоналі 65 " Операційна система Google TV Процесор P5 Perfect Picture Engine Матриця LED Роздільна здатність 3840x2160