Каталог   /   Авто та мото   /   Шини і диски   /   Шини   /   Pirelli

Зимова шина Pirelli PZero Winter 245/40 R20 99V

Фото - Шини Pirelli PZero Winter 245/40 R20 99V
Відео 4Фото 5
Виберіть розмір шин
Pirelli PZero Winter 245/40 R20 99V
Сезон
зимова
Тип
легкова / SUV
Ширина
245 мм
Профіль
40 %
Посадковий діаметр
20 "
Індекс навантаження
99
Індекс швидкості
V
Спрямованість
неспрямований
Симетричність
асиметрична
Офіційний сайт
winter.pirelli.com
Дата додавання на E-Katalog
квітень 2023
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Pirelli 2026 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Pirelli.

Купити Pirelli PZero Winter 245/40 R20 99V

Усі ціни 13 →

Pirelli P Zero Winter 245/40 R20 99V XL MO *

Tireshop.uaЗ нами 10 років
(Київ)
Гарантія: від виробника
Поскаржитись
15 496 грн.

Pirelli PZero Winter (245/40R20 99V XL M0 *) Безкоштовна доставка

Безкоштовна доставка. Вигідні ціни. Без передоплати. Працюємо з ПДВ. Акції та Знижки. Швидка доставка. Самовивіз в Одесі.
Avtopik.uaЗ нами 8 років
(Одеса)
Гарантія: від виробника
Поскаржитись
16 399 грн.

Шина Pirelli P Zero Winter 245/40 R20 99V XL MO *

Garazh.uaЗ нами 3 роки
(Київ)
Гарантія: від виробника
Поскаржитись
15 001 грн.

Зимова шина PIRELLI P Zero Winter 245/40R20 99V

Диаметр шины: 20" * Индекс нагрузки шины: 99/775 * Индекс скорости: V * Высота профиля шины: 40 * Сезонность шин: Зимние шины... ще* Ширина шини: 245 * Шипи: Без шипів * Можливість шипування: Не можлива * Розмір легкової шини: 245/40R20 * Класс шины: A (Премиум) * Тип авто: Внедорожник *
Autotema.uaЗ нами 10 років
(Київ)
Гарантія: від виробника
Поскаржитись
15 405 грн.

Зимние шины Pirelli P Zero Winter 245/40 R20 99V XL MO *

ShinaDiski.com.uaЗ нами 10 років
(Київ)
Поскаржитись
15 870 грн.
ще 8 пропозицій

Динаміка цін на Pirelli PZero Winter 245/40 R20 99V

• Мінімальна
• Середня
• Максимальна

Модификації Pirelli PZero Winter 245/40 R20 99V

Ціни на Pirelli PZero Winter 245/40 R20 99V
Pirelli PZero Winter 245/40 R20 99V від 15 001 грн.13 пропозицій
Pirelli PZero Winter 245/40 R20 99V Mercedes-Benz від 19 961 грн.1 пропозиція
Відеоогляди