Каталог   /   Авто та мото   /   Шини і диски   /   Шини   /   Powertrac

Літня шина Powertrac RacingPro 225/40 R19 93W

Фото - Шини Powertrac RacingPro 225/40 R19 93W
Відео 2Фото 3
Виберіть розмір шин
Powertrac RacingPro 225/40 R19 93W
225/40 R19
93
W
Сезон
літня
Тип
легкова / SUV
Ширина
225 мм
Профіль
40 %
Посадковий діаметр
19 "
Індекс навантаження
93
Індекс швидкості
W
Спрямованість
неспрямований
Симетричність
асиметрична
Паливна економічність
E
Зчеплення на мокрій дорозі
B
Рівень шуму
70 дБ
Офіційний сайт
powertractyre.com
Дата додавання на E-Katalog
лютий 2021
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Powertrac 2026 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Powertrac.

Купити Powertrac RacingPro 225/40 R19 93W

Усі ціни 10 →

Powertrac Racing Pro (225/40R19 93W)

Autoshini.uaЗ нами 10 років
(Київ)
Поскаржитись
2 333 грн.

Powertrac Racing Pro 225/40 R19 93W XL

Dobraguma.com.uaЗ нами 9 років
(Запоріжжя)
Поскаржитись
2 521 грн.

Летние шины POWERTRAC Racing PRO 225/40 R19 93W XL

ShinaDiski.com.uaЗ нами 10 років
(Київ)
Поскаржитись
2 408 грн.

Powertrac Racing Pro (225/40R19 93W)

Оплата частинами Приват, Моно, Пумб, Sens
Speedline.com.uaНовий магазин
(Київ)
Поскаржитись
2 453 грн.

Powertrac Racing Pro 225/40 R19 93W XL

Guma.com.uaЗ нами 3 роки
(Мукачево)
Гарантія: від виробника
Поскаржитись
3 446 грн.
ще 5 пропозицій

Динаміка цін на Powertrac RacingPro 225/40 R19 93W

• Мінімальна
• Середня
• Максимальна

Модификації Powertrac RacingPro 225/40 R19 93W

Ціни на Powertrac RacingPro 225/40 R19 93W
Powertrac RacingPro 225/40 R19 93W від 2 333 грн.10 пропозицій
Відеоогляди