Каталог   /   Авто та мото   /   Шини і диски   /   Вантажні шини   /   Powertrac

Вантажна шина Powertrac Trac Pro 10 R20 149K

Фото - Вантажна шина Powertrac Trac Pro 10 R20 149K
Виберіть розмір вантажної шини
Powertrac Trac Pro 10 R20 149K
Призначення
вантажівки та автобуси
Тип
рульова/причіпна
Сезон
всесезонна
Ширина
10 "
Посадковий діаметр
20 "
Індекс навантаження
149
Індекс швидкості
K
Офіційний сайт
powertractyre.com
Дата додавання на E-Katalog
вересень 2016
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Powertrac 2026 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Powertrac.
Маркування вантажних шинРозшифровка позначень, що зустрічаються в назві та на боковинах вантажних шин

Купити Powertrac Trac Pro 10 R20 149K

Powertrac Trac Pro (универсальная) 10.00 R20 149/146K 18PR

Рулевая > Приводная > Прицепная > R20 > Универсальная
Garant-shina.comЗ нами 2 роки
(Київ)
Поскаржитись
9 543 грн.

Шина Powertrac Trac Pro (універсальна) 10.00 R20 149/146K PR18

Маркетплейс: Rozetka.ua  a-gik З нами 7 років
(Київ)
Поскаржитись
10 171 грн.

Шина Powertrac Trac Pro (універсальна) 10.00 R20 149/146K PR18

Маркетплейс: Rozetka.ua  KMGlasse З нами 7 років
(Київ)
Поскаржитись
9 993 грн.

Динаміка цін на Powertrac Trac Pro 10 R20 149K

• Мінімальна
• Середня
• Максимальна

Модификації Powertrac Trac Pro 10 R20 149K

Ціни на Powertrac Trac Pro 10 R20 149K
Powertrac Trac Pro 10 R20 149K від 9 543 грн.3 пропозиції
Powertrac Trac Pro 11 R20 152K від 10 593 грн.3 пропозиції
Powertrac Trac Pro 12 R20 156K від 10 791 грн.1 пропозиція