Каталог   /   Мала побутова техніка   /   Краса та гігієна   /   Прилади для догляду за обличчям   /   ProfiCare

Щітка для обличчя ProfiCare PC-GRB 3081

Фото - Щітка для обличчя ProfiCare PC-GRB 3081
Фото 4
ProfiCare PC-GRB 3081
Колір
Тип
масажна щітка
Насадки
2 шт.
щітка, спонж
Кількість режимів
1 шт.
Кількість швидкостей
2 шт.
Джерело живлення
батарейки / 2хАА /
Захист від вологи
IPX4
Розміри
187х131х61 мм
Вага
100 г
Офіційний сайт
proficare-france.fr
Дата додавання на E-Katalog
листопад 2020
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог ProfiCare 2026 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі ProfiCare.

Купити ProfiCare PC-GRB 3081

Усі ціни 9 →

Щітка для чищення особи ProfiCare PC-GRB 3081

Виробник: Proficare / Тип: щітка
Stls.storeЗ нами більше 10-ти років
(Київ)
Поскаржитись
672 грн.

Щітка для чищення особи ProfiCare PC-GRB 3081

Виробник: Proficare / Тип: щітка
ЦифраЗ нами 9 років
(Київ)
Поскаржитись
666 грн.

Щітка для чищення обличча PROFI CARE PC-GRB 3081

ловки щіток для універсального використання в щоденному догляді за особою: Щітка "Basic-Touch" - 14 000 м'яких щетинок для ід... щееальної, ніжною чистки, в десять разів ефективніше ручного чищення; Щітка "Deep-Clean" - глибоке очищення...
Proficook.com.uaЗ нами 9 років
(Київ)
Поскаржитись
499 грн.

Щітка для чищення обличчя PROFI CARE PC-GRB 3081

2 головки щіток для універсального використання в щоденному догляді за особою: Щітка "Basic-Touch" - 14 000 м'яких щетинок дл... щея ідеальної, ніжною чистки, в десять разів ефективніше ручного чищення; Щітка "Deep-Clean" - глибоке очи...
Bonus-ua.comЗ нами 7 років
(Київ)
Поскаржитись
479 грн.

Щітка для чищення обличчя PROFI CARE PC-GRB 3081

/ 2 головки щіток для універсального використання в щоденному догляді за особою: Щітка "Basic-Touch" - 14 000 м'яких щетинок... щедля ідеальної, ніжною чистки, в десять разів ефективніше ручного чищення; Щітка "Deep-Clean" - глибоке очищення пір / пілінг завдяки інноваційним силіконовим наконечником для ретельної глибокого очищення / 2 рівня швидкості / Маленький і зручний, ідеально підходить для подорожей / Ергономічна ручка / бризкоозахищеним корпус (клас захисту IPX4) / Ніжний - підходить для всіх типів шкіри / Колір: Білий / Живлення: батареї 2х1.5V AA (не включені в комплект) / EAN-Code: 4006160308105 * Колір або відтінок виробу на фотографії може відрізнятися від реального. Характеристики та комплектація товару можуть змінюватися виробником без повідомлення. Магазин не несе відповідальності за зміни, внесені виробником.
Clatronic-shop.com.uaЗ нами 7 років
(Київ)
Поскаржитись
ще 4 пропозиції

Динаміка цін на ProfiCare PC-GRB 3081