Каталог   /   Аудіотехніка   /   Навушники   /   QCY
Навушники

QCY HT08

Фото - Навушники QCY HT08
Відео 6Фото 18
QCY HT08
Колір
Підключення та конструкція
Конструкціявнутрішньоканальні
Тип підключеннябездротові
ПідключенняBluetooth v5.2
Радіус дії10 м
Характеристики
Hi-Res Audio
Ігровий режим (низький input lag)
Діаметр динаміка10 мм
Тип випромінювачівдинамічні
Характеристики мікрофона
Мікрофонвбудований у корпус
Шумопоглинання мікрофонаENC
Функції та можливості
Мобільний застосунок
ШумозаглушенняANC
Прозорий режим
Підтримка кодеківAAC
LDAC
Голосовий асистентAmazon Alexa / Apple Siri / Google Assistant
Живлення
Джерело живленняакумулятор
Час роботи (музика)6 год
Час роботи (без шумозниження)8 год
Час роботи (з кейсом, без ANC)32 год.
Швидка зарядка5 хвилин на 1 годину роботи
Вхід зарядкиUSB-C
Інше
Сенсорне управління
Захист від вологи+
Комплектаціясиліконові насадки 3 пари
кейс-зарядка
Офіційний сайтqcy.com
Дата додавання на E-Katalogберезень 2025
Ігровий режим із малою затримкою передачі звуку. Активне шумозаглушення, тривалий час автономної роботи.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог QCY 2026 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі QCY.
Які характеристики повинні мати гарні навушники?Гайд за ключовими характеристиками навушників

Купити QCY HT08

Усі ціни 13 →

Бездротові навушники QCY HT08 MeloBuds Pro Black

Маркетплейс: MAUDAU  Vogmarket З нами 2 роки
(Київ)
Поскаржитись
1 999 грн.

Навушники QCY MeloBuds Pro Black

Маркетплейс: Rozetka.ua  HK Shipment З нами 7 років
(Київ)
Поскаржитись
1 427 грн.

Бездротові навушники QCY HT08 MeloBuds Pro Gold

Маркетплейс: MAUDAU  Vogmarket З нами 2 роки
(Київ)
Поскаржитись

Бездротові навушники QCY HT08 MeloBuds Pro White

Маркетплейс: MAUDAU  Vogmarket З нами 2 роки
(Київ)
Поскаржитись

Бездротові навушники QCY MeloBuds Pro TWS в кейсі (HT08)

Маркетплейс: MAUDAU  Skirda З нами 2 роки
(Київ)
Поскаржитись
2 939 грн.
ще 8 пропозицій

Динаміка цін на QCY HT08

Відеоогляди