Каталог   /   Дім і ремонт   /   Відеоспостереження та охорона   /   Домофони   /   Qualvision

Внутрішня панель Qualvision QV-IDS4783AV

Фото - Домофон Qualvision QV-IDS4783AV
Qualvision QV-IDS4783AV
Колір
Тип
внутрішня панель (домофон)
Підключення
дротове
Діагональ дисплея
7 "
Роздільна здатність екрану
1024x600 пікс.
Сенсорні кнопки
Підключуваних панелей виклику
2 шт.
Додаткових внутрішніх панелей
5 шт.
Камер спостереження, що підключаються
2 шт.
Функції та можливості
підтримка запису подій
запис за датчиком руху
управління воротами
внутрішній зв'язок (Інтерком)
вбудована пам'ять
картридер до 128 ГБ
Розміри
222x154x15 мм
Офіційний сайт
qualvision.com.ua
Дата додавання на E-Katalog
травень 2025
16 мелодій виклику. Регулювання гучності та яскравості.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Qualvision 2026 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Qualvision.
Смарт-дзвінок, відеодомофон чи розумний замок: у чому різниця та що вибрати?Розумні технології на варті контролю доступу до будинку.

Купити Qualvision QV-IDS4783AV

Відеодомофон Qualvision QV-IDS4783AV 7 дюймів 1080P з сенсорними кнопками білий

Маркетплейс: Rozetka.ua  Комфортні оселі З нами 7 років
(Київ)
Поскаржитись
4 918 грн.

Відеодомофон Qualvision QV-IDS4783AV white AHD 1080P

Маркетплейс: Rozetka.ua  FS-Security З нами 7 років
(Київ)
Поскаржитись
4 913 грн.

Відеодомофон Qualvision QV-IDS4783AV black AHD 1080P

Маркетплейс: Rozetka.ua  FS-Security З нами 7 років
(Київ)
Поскаржитись
5 304 грн.

Динаміка цін на Qualvision QV-IDS4783AV