Каталог   /   Авто та мото   /   Шини і диски   /   Шини   /   Radar

Всесезонна шина Radar Renegade A/T Sport 265/60 R18 119S

Фото - Шини Radar Renegade A/T Sport 265/60 R18 119S
Відео 2Фото 7
Виберіть розмір шин
Radar Renegade A/T Sport 265/60 R18 119S
Сезон
всесезонна
Тип
позашляхова
Призначення
позашляхова (All-Terrain)
Ширина
265 мм
Профіль
60 %
Посадковий діаметр
18 "
Індекс навантаження
119
Індекс швидкості
S
Спрямованість
неспрямований
Симетричність
симетрична
Офіційний сайт
radartyres.com.au
Дата додавання на E-Katalog
лютий 2024
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Radar 2026 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Radar.

Купити Radar Renegade A/T Sport 265/60 R18 119S

Radar Renegade A/T Sport 265/60 R18 119/116S

Бренд - Radar;Сезон - Всесезонні;Тип авто - Позашляховик;Індекс швидкості - S;Ширина - 265;Профіль - 60;Діаметр - 18;Індекс навантаження - 119;
Gumma.uaЗ нами 5 років
(Харків)
Поскаржитись
8 752 грн.

Radar Renegade A/T Sport (265/60R18 119S)

Mastershina.comЗ нами 5 років
(Київ)
Поскаржитись
7 367 грн.

Radar Renegade AT Sport 265/60 R18 119S FR RASYCN0848

Radar Renegade AT Sport 265/60 R18 119S FR
Metrader.com.uaЗ нами 6 років
(Львів)
Поскаржитись
9 688 грн.

Динаміка цін на Radar Renegade A/T Sport 265/60 R18 119S

Відеоогляди