Плита Rainberg RB-008 нержавейка
Rainberg RB-008 2021 год |
|
Информация в описании модели носит справочный характер.
Всегда перед покупкой уточняйте у менеджера интернет-магазина характеристики и комплектацию товара
Каталог Rainberg 2024 - новинки, хиты продаж и самые актуальные модели Rainberg.
Всегда перед покупкой уточняйте у менеджера интернет-магазина характеристики и комплектацию товара
Купить Rainberg RB-008 нержавейка
Все цены 6 →Електрична плита Rainberg RB-008 на 2 поверхні спіральна 2 регулятори 3500 | 2 050 грн. |
Електроплита портативна на 2 конфорки Rainberg RB-008 3500 Вт спіральна не | 950 грн. |
Електроплита Rainberg RB-008 настільна 3500W двокомфоркова | 906 грн. |
Електроплита Rainberg RB-008 подвійна, настільна спіральна електрична плит | 1 082 грн. |
Електроплита Rainberg RB-008 подвійна, настільна спіральна електрична плит | 1 299 грн. |
Настільна спіральна електрична плита на дві конфорки Rainberg RB-008 3500 | 929 грн. |
РекомендуемСравнить в таблице →