Каталог   /   Велика побутова техніка   /   Плити   /   Rainberg

Плита Rainberg RB-2231 чорний

Фото - Плита Rainberg RB-2231 чорний
Rainberg RB-2231
Колір
Тип варильної поверхні
газова
Управління конфорками
поворотні перемикачі
Робоча поверхня
склокераміка
К-ть газових конфорок
2 шт.
Решітки конфорок
сталеві
Габарити (ВхШхГ)
9x70х37 см
Дата додавання на E-Katalog
січень 2025
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Rainberg 2026 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Rainberg.

Купити Rainberg RB-2231 чорний

Усі ціни 8 →

Плита Rainberg RB-2231 газова плита настільна плита на 2 конфорки туристична плита портативна плита газ

Маркетплейс: Rozetka.ua  Baksheesh З нами 7 років
(Київ)
Поскаржитись
2 657 грн.

Газова плита Rainberg RB-2231, настільна на 2 конфорки, склокераміка

Маркетплейс: Rozetka.ua  One Top1 З нами 7 років
(Київ)
Поскаржитись
2 200 грн.

Газова плита на 2 конфорки Rainberg Скляне покриття - RB-2231, чорна

Маркетплейс: Rozetka.ua  UA National Group З нами 7 років
(Київ)
Поскаржитись
2 298 грн.

Плита Rainberg RB-2231 газова настільна плита на 2 конфорки туристична портативна

Маркетплейс: Rozetka.ua  Dagaz-shop З нами 7 років
(Київ)
Поскаржитись
2 195 грн.

Плита Rainberg RB-2231 газова плита настільна плита на 2 конфорки туристична плита портативна плита газ

Маркетплейс: Rozetka.ua  Ennet З нами 7 років
(Київ)
Поскаржитись
2 500 грн.
ще 3 пропозиції

Динаміка цін на Rainberg RB-2231 чорний