Каталог   /   Велика побутова техніка   /   Плити   /   Rainberg

Плита Rainberg RB-817 чорний

Фото - Плита Rainberg RB-817 чорний
Rainberg RB-817 чорний
Колір
Тип варильної поверхніелектрична
Управління конфоркамикнопки
Варильна поверхня
Робоча поверхнясклокераміка
К-ть Hi-Light конфорок2 шт.
Індикатор залишкового тепла
Потужність конфорок2 кВт, 2 кВт
Діаметр конфорок20 см, 20 см
Додатково
Захист від дітей
Автоматичне вимиканняварильної поверхні
Дисплей
Загальні характеристики
Потужність підключення4 кВт
Країна виробництваКитай
Дата додавання на E-Katalogлистопад 2021
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Rainberg 2026 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Rainberg.

Купити Rainberg RB-817 чорний

Усі ціни 10 →

Індукційна електроплита Rainberg RB 817

Маркетплейс: Rozetka.ua  CoolBuys З нами 7 років
(Київ)
Поскаржитись
3 335 грн.

Настільна плита електрична Rainberg RB-817 індукційна 4200 Вт

Маркетплейс: Rozetka.ua  One Top1 З нами 7 років
(Київ)
Поскаржитись
7 000 грн.

Індукційна плита на 2 конфорки Rainberg RB-817 4200 Вт кухонна/настільна/портативна

Маркетплейс: Rozetka.ua  VKOplus З нами 7 років
(Київ)
Поскаржитись
3 329 грн.

Електрична індукційна керамічна плита Rainberg RB-817 (2 конфорки 4200W) Чорна

Маркетплейс: Rozetka.ua  Easy Choise З нами 7 років
(Київ)
Поскаржитись
3 199 грн.

Плитка індукційна Rainberg RB-817

Маркетплейс: Rozetka.ua  Absolutmark З нами 7 років
(Київ)
Поскаржитись
3 306 грн.
ще 5 пропозицій

Динаміка цін на Rainberg RB-817 чорний

Відеоогляди