Плита Crownberg CB 1330 чорний
Відео 3Фото 3 |
Crownberg CB 1330 чорний |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Crownberg 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Crownberg.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Crownberg CB 1330 чорний
Усі ціни 33 →Інфрачервона плита Crownberg - CB-1330(дві конфорки по 2000 Вт), чорний | 3 948 грн. |
Інфрачервона плита Crownberg - CB-1330-D1 (дві конфорки по 2000 Вт), чорни | 3 700 грн. |
Настільна двохконфорна інфрачервона сенсорна електроплита Crownberg CB-133 | 2 880 грн. |
Електрична настільна плита Crownberg CB-1330 Інфрачервона електроплита на | 4 530 грн. |
Електрична настільна плита Crownberg СВ-1330 2000W + 2000W ( 4000 W ) Кухо | 4 529 грн. |
ще 20 пропозицій
Відеоогляди
РекомендуємоПорівняти в таблиці →