Каталог   /   Комп'ютерна техніка   /   Мультимедіа   /   Комп'ютерні колонки   /   REAL-EL

Комп'ютерні колонки REAL-EL S-25

Фото - Комп'ютерні колонки REAL-EL S-25
Фото 12
REAL-EL S-25
Колір
Кількість колоноккомплект 2.0
Кількість смуг1
Технічні характеристики
Частотний діапазон120 – 19000 Гц
Сумарна потужність6 Вт
Фронт3 Вт/канал
Функції та можливості
Підключенняmini-Jack (3.5 мм) / вбудований кабель /
Інше
Живлення від USB порту
Регулятор гучностіна сигнальному кабелі
Похила конструкція
Матеріал колонокпластик
Розміри фронтальних колонок (ШхВхГ)90x110x65 мм
Вага0.37 кг
Офіційний сайтreal-el.ua
Дата додавання на E-Katalogжовтень 2025
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог REAL-EL 2026 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі REAL-EL.

Купити REAL-EL S-25

Усі ціни 20 →

REAL-EL S-25 Black (EL121100022) S-25Black(EL121100022)

Комплектація/Комп'ютерна акустика, Інструкція, Гарантійний талон|Відтворення аудіо/3.5 мм (Mini-Jack)|Роз'єми/3.5 мм (Mini-Ja... щеck), USB|Регулювання ВЧ / НЧ/Ні|Розмір акустики (Ш × В × Г)/110 х 90 x 65 мм|Частотний діапазон/120 - 19 000 Гц|Мікрофон/Ні|Гарантійний термін/1 рік|Bluetooth/Ні|Бренд/REAL-EL|Колір виробника/Чорний|Клас захисту/Ні|Матеріал корпусу/Пластик|Відношення сигнал/шум/Ні|Вага/0,365 кг|Пульт ДУ/Ні|Кількість динаміків/2 х 3 Вт|Посилання на сайт виробника/https://www.real-el.ua/ru/catalog/accessories/speakers/s_25/?sphrase_id=21575|Тип/2.0|Відтворення з карти пам'яті/Ні|Вихідна потужність/6 Вт|Час роботи від акумулятора/Ні
COMFY.uaЗ нами більше 10-ти років
(Київ)
Гарантія: від виробника
Поскаржитись
369 грн.

Колонки REAL EL S-25 Black (EL121100022) EL121100022

Офіційний партнер REAL-EL
FOXTROT.UA
(Київ)
Гарантія: 12 міс. від виробника
Поскаржитись

Колонки Real-EL S-25 Black (EL121100022) EL121100022

Колонки REAL-EL S-25 — це компактна стереосистема 2.0, призначена для покращення звукового досвіду на комп'ютерах, ноутбуках... щечи планшетах, ідеально підходячи для щоденного прослуховування музики, перегляду фільмів чи ігор у невеликих приміщеннях, де простота і доступність грають ключову роль.Ця модель оснащена двома динаміками по 3 Вт RMS кожен, що забезпечує загальну потужність 6 Вт
Ktc.uaЗ нами 7 років
(Рівне)
Гарантія: 12 міс. від виробника
Поскаржитись

Акустична система REAL-EL S-25 USB Black (EL121100022)

Маркетплейс: MAUDAU  ARBI З нами 2 роки
(Київ)
Поскаржитись
459 грн.

REAL-EL Акустична система REAL-EL S-25 Black

Офіційний партнер REAL-EL
MTA.ua
(Київ)
Гарантія: 12 міс.
Поскаржитись
399 грн.
ще 15 пропозицій

Динаміка цін на REAL-EL S-25