Каталог   /   Климат, отопление и водоснабжение   /   Водоснабжение и насосы   /   Гидроаккумуляторы   /   Reflex

Гидроаккумулятор Reflex NG 8

Фото - Гидроаккумулятор Reflex NG 8
Видео 18
Reflex NG 8
Тип
расширительный бак
Монтаж
вертикальный
Объем
8 л
Максимальное рабочее давление
6 бар
Диаметр соединения
3/4"
Материал бака
углеродистая сталь
Габариты
285x206x206 мм
Вес
1.7 кг
Официальный сайт
reflex.org.ua
Дата добавления на E-Katalog
февраль 2015
Информация в описании модели носит справочный характер.
Всегда перед покупкой уточняйте у менеджера интернет-магазина характеристики и комплектацию товара
Каталог Reflex 2026 - новинки, хиты продаж и самые актуальные модели Reflex.

Купить Reflex NG 8

Розширювальний бак для опалення Reflex NG 8 6 бар білий 7230107

Розширювальний бак для опалення Reflex NG 8 6 бар білий у нас можливо придбати від виробника Reflex у інтернет каталозі техніки для опалення Teploradost.com.ua Наші менеджери оберуть Вам гарні компоненти напишіть нам на електронну пошту або наберіть за телефоном (067) 478-51-55. Також, поглянь розширювальні баки для опалення від найкращих брендів -... ещеУ нас у магазині. Якщо у вас залишилися будь-які питання по товару Розширювальний бак для опалення Reflex NG 8 6 бар білий уточніть необхідну інформацію у нас. Інтернет магазин Teploradost виконає доставку які проживають у регіонах: Полтава, Біла Церква, Павлоград , а також інші куточки України.
Teploradost.com.uaС нами 8 лет
(Киев)
Гарантия: 24 мес. от производителя
Пожаловаться
1 730 грн.

Reflex NG 8

Nasos-m.com.uaС нами 10 лет
(Киев)
Пожаловаться
1 609 грн.

Розширювальний бак Reflex NG, 8 л, 6 бар

Розширювальний бак Reflex 8 л, 6 бар Розширювальний бак Reflex NG 8, має об'єм 8 л. Застосовується в закритих опалювальних або охолоджувальних системах. Може використовуватися як в приватних будинках так і в промислових будівлях. Бак виготовлений із сталі високої якості з епоксидним покриттям, що робить його несприйнятливим до корозії, впливу навко... ещелишнього середовища і високих перепадів
Teplokram.com.uaС нами 4 года
(Ивано-Франковск)
Пожаловаться
2 113 грн.

Розширювальний бак вертикальний Reflex NG 8 білий 6 бар (7230107)

Маркетплейс: Rozetka.ua  IQSNAB С нами 7 лет
(Киев)
Пожаловаться
1 844 грн.

Динамика цен на Reflex NG 8

Модификации Reflex NG 8

Цены на Reflex NG 8
Reflex NG 8 от 1 609 грн.4 предложения
Reflex NG 12 от 1 722 грн.4 предложения
Reflex NG 18 от 1 864 грн.5 предложений
Reflex NG 25 от 2 137 грн.4 предложения
Reflex NG 35 от 2 899 грн.6 предложений
Reflex NG 50 от 4 160 грн.5 предложений
Reflex NG 80 от 5 141 грн.2 предложения
Reflex NG 100 от 6 199 грн.3 предложения
Reflex NG 140 от 9 273 грн.3 предложения
Видеообзоры
Дополнительные функции и возможности гидроаккумулятора Reflex NG 8:
• Доступен вариант с максимальным рабочим давлением 10 бар