Каталог   /   Клімат, опалення та водопостачання   /   Водопостачання та насоси   /   Гідроакумулятори   /   Reflex

Гідроакумулятор Reflex NG 140

Фото - Гідроакумулятор Reflex NG 140
Відео 18
Reflex NG 140
Тип
гідроакумулятор
Монтаж
вертикальний
Об'єм
140 л
Максимальний робочий тиск
6 бар
Діаметр з'єднання
1"
Матеріал бака
вуглецева сталь
Габарити
912x480x480 мм
Вага
14.5 кг
Офіційний сайт
reflex.org.ua
Дата додавання на E-Katalog
лютий 2015
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Reflex 2026 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Reflex.

Купити Reflex NG 140

Reflex NG 140

Nasos-m.com.uaЗ нами 10 років
(Київ)
Поскаржитись
10 426 грн.

Розширювальний бак Reflex NG, 140 л, 6 бар

Розширювальний бак Reflex 140 л, 6 бар Розширювальний бак Reflex NG 140, має об'єм 140 л. Застосовується в закритих опалювальних або охолоджувальних системах. Може використовуватися як в приватних будинках так і в промислових будівлях. Бак виготовлений із сталі високої якості з епоксидним покриттям, що робить його несприйнятливим до корозії, впливу... щенавколишнього середовища і високих
Teplokram.com.uaЗ нами 4 роки
(Івано-Франківськ)
Під замовлення
Поскаржитись
10 694 грн.

Розширювальний бак вертикальний Reflex NG 140 білий на ніжках 6 бар (7001700)

Маркетплейс: Rozetka.ua  IQSNAB З нами 7 років
(Київ)
Поскаржитись
9 273 грн.

Динаміка цін на Reflex NG 140

Модификації Reflex NG 140

Ціни на Reflex NG 140
Reflex NG 8 від 1 609 грн.4 пропозиції
Reflex NG 12 від 1 722 грн.4 пропозиції
Reflex NG 18 від 1 864 грн.5 пропозицій
Reflex NG 25 від 2 137 грн.4 пропозиції
Reflex NG 35 від 2 899 грн.6 пропозицій
Reflex NG 50 від 4 160 грн.5 пропозицій
Reflex NG 80 від 5 141 грн.2 пропозиції
Reflex NG 100 від 6 199 грн.3 пропозиції
Reflex NG 140 від 9 273 грн.3 пропозиції
Відеоогляди
Додаткові функції і можливості гідроакумулятора Reflex NG 140:
• Доступний варіант з максимальним робочим тиском 10 бар