Каталог   /   Клімат, опалення та водопостачання   /   Охолодження і клімат   /   Вентилятори   /   Remax

Вентилятор Remax F32 Fonry

Фото - Вентилятор Remax F32 Fonry
Відео 1Фото 2
Remax F32 Fonry
Колір
Тип
міні вентилятор
Джерело живлення
акумулятор / 4000 мAч /
Механізм
осьовий
Кількість швидкостей
100
Функції
плавне регулювання
дисплей
Габарити (ВхШхГ)
17.4x5.8x6.1 см
Вага
0.2 кг
Дата додавання на E-Katalog
червень 2026
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару

Купити Remax F32 Fonry

Remax Вентилятор портативний F32 Чорний

Вентилятор портативний Remax F32 Чорний
AKS.uaЗ нами більше 10-ти років
(Київ)
Гарантія: 1 міс.
Поскаржитись
579 грн.

Ручний вентилятор Remax F32 Fonry Series 100-gear Stepless High-speed Портативний охолоджувач повітря 100 швидкостей, акумул

Маркетплейс: Rozetka.ua  VolStore З нами 7 років
(Київ)
Поскаржитись
945 грн.

Вентилятор портативний настільний ручний Remax F32 4000mAh з вбудованим акумулятором Grey-Purple

Маркетплейс: Rozetka.ua  GoodlyStore З нами 7 років
(Київ)
Поскаржитись
795 грн.
Відеоогляди