Каталог   /   Зоотовари   /   Акваріуми й рибки   /   Фільтри для акваріумів   /   RESUN

Фільтр для акваріума RESUN Mini

Фото - Фільтр для акваріума RESUN Mini
RESUN Mini
Тип
внутрішній
Рекомендований об'єм акваріума
до 60 л
Фільтр
багаторівневий
Потужність
5 Вт
Продуктивність
200 л/год
Країна походження бренду
Китай
Дата додавання на E-Katalog
січень 2024
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог RESUN 2026 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі RESUN.

Купити RESUN Mini

Внутрішній фільтр Resun MINI для акваріума до 30 л

Внутрішній фільтр Resun для акваріума до 30 л Внутрішній фільтр, легкий в роботі і обслуговуванні. Матеріали входять до комп... щелект фільтра дозволяють очищати воду як механічним, так і біологічним шляхом. Так само фільтр може виступати в ролі аератора завдяки додатковим насадкам, що входять в комплектацію фільтра. Кріплення до скла проводиться завдяки 4 присоскам. Характерстики: Напруга живлення: 220 ~ 240 В. Частота мережі: 50 Гц. Потужність: 5 Вт. Продуктивність: 200 л / год. Підходить для акваріумів об'ємом до: 30 л.
Masterzoo.uaНовий магазин
(Київ)
Поскаржитись
282 грн.

Фільтр Resun MINI внутрішній для акваріума до 60 літрів

Маркетплейс: MAUDAU  33 Sobaki З нами 2 роки
(Київ)
Поскаржитись
343 грн.

Фільтр RESUN MINI 5W 200 L/H

Маркетплейс: Rozetka.ua  Phoenix Zoo З нами 7 років
(Київ)
Поскаржитись
348 грн.

Фільтр Resun MINI внутрішній, для акваріума до 60 літрів

Маркетплейс: Rozetka.ua  GZoo З нами 7 років
(Київ)
Поскаржитись

Resun MINI внутрішній фільтр для акваріума до 60 літрів

Маркетплейс: Rozetka.ua  Cimrick Market З нами 7 років
(Київ)
Поскаржитись

Динаміка цін на RESUN Mini