Літня шина RoadX RXQuest H/T01 265/65 R18 114T
![]() |
Виберіть розмір шин
RoadX RXQuest H/T01 265/65 R18 114T 265/65 R18 114 H 265/65 R18 114 T |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару

Як вибрати літні шиниКлючові критерії, якими необхідно керуватися при виборі літніх шин, що підходять для автомобіля

Дочірні бренди провідних шинних компанійПокришки від суббрендів мають такі ж якості, як і продукція материнських компаній.
Купити RoadX RXQuest H/T01 265/65 R18 114T
Усі ціни 8 →RoadX RX Quest HT01 (265/65R18 114T) | 4 352 грн. | ![]() |
Літня гума ROADX RXQuest H/T01 265/65R18 114T | 3 975 грн. | ![]() |
ROADX Літня гума ROADX RXQuest H/T01 265/65R18 114T | 4 017 грн. |
| 3 967 грн. |
| 4 013 грн. | ![]() |
ще 3 пропозиції
Модификації RoadX RXQuest H/T01 265/65 R18 114T
| Ціни на RoadX RXQuest H/T01 265/65 R18 114T |
|---|---|---|---|---|
| RoadX RXQuest H/T01 265/65 R18 114H | від 3 918 грн. | 14 пропозицій | ||
| RoadX RXQuest H/T01 265/65 R18 114T | від 3 967 грн. | 8 пропозицій | ||
Відеоогляди
РекомендуємоПорівняти в таблиці →