Телевізор Romsat 32HSQ1221T2
Фото 12
Romsat 32HSQ1221T2
2024 рік
Екран:32 ", 1366x768 пікс., 50/60 Гц, Direct LED
Мультимедіа:T2-тюнер, Smart TV (Android AOSP), Wi-Fi, LAN
Всі характеристики
Характеристики 32HSQ1221T2
Колір
Розмір діагоналі32 "
Операційна системаSmart TV (Android AOSP)
Дисплей
Матриця*VA
Тип підсвічуванняDirect LED
Покриття екранаглянцеве
Роздільна здатність1366x768 пікс.
Яскравість200 кд/м²
Статична контрастність5 000:1
Час відгуку7 мс
Мультимедіа
Потужність звуку20 Вт
DVB-C (кабельне)
Функції та можливості
Функції та можливостіWi-Fi / 2.4 ГГц /
Miracast
Bluetooth v5.1
Роз'єми
HDMI3 шт.
ВходиUSB-А 2 шт.
LAN
композитний AV-вхід
Виходиmini-Jack (3.5 мм) навушники
оптичний
Інше
Оперативна пам'ять1 ГБ
Вбудована пам'ять8 ГБ
Настінне кріпленняVESA 100x100 мм
Форма підставкиокремі 2 ніжки
Споживана потужність55 Вт
Габарити (ШхВхГ)715x465x200 мм
Габарити без підставки (ШхВхГ)715x420x65 мм
Офіційний сайтromsat.ua
Дата додавання на E-Katalogсічень 2025
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Romsat 2026 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Romsat.
Купити Romsat 32HSQ1221T2
Усі ціни 10 →
Телевізор Romsat 32hsq1221t2
Tviy-Dim.comЗ нами 6 років
(Київ)
Поскаржитись
Телевізор 32" Romsat 32HSQ1221T2, 1366х768, 60 Гц, Smart TV, Android 14.0, DVB-T2/C, 2xHDMI, 2xUSB, VESA 100x100 32HSH1950T2
Comtrading.uaЗ нами 6 років
(Київ)
Поскаржитись
Телевізор 32" Romsat 32HSQ1221T2 Black
Маркетплейс: MAUDAU  tehnopost З нами 2 роки
Romsat 32HSQ1221T2
Smart TV, 32", 1366 x 768, без HDR, цифровий DVB-T, цифровий DVB-C, цифровий DVB-T2, аналоговий, 2 х 10 (20 Вт), 1 x оптичний... щеаудіо, 1 x RJ-45, 2 x USB, CI, Composite In (AV), 3 x HDMI, Headphone, Антенний, Wi-Fi - так, Підтримка Smart TV - так, VESA - VESA (100х100мм), 715 х 465 х 200 мм, 3.2 кг
Kvshop.com.uaЗ нами 4 роки
Телевізор 32" Romsat 32HSQ1221T2, Black, LED, 1366х768, 60 Гц, 3500:1, Smart TV (Android 14), DVB-T2/C, Wi-Fi, Bluetooth, RJ