Навушники
Sandberg USB Office Headset (126-12)
![]() |
Sandberg USB Office Headset 2023 рік |
|
|
Невелика вага.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Sandberg 2026 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Sandberg.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Sandberg USB Office Headset
Усі ціни 30 →Гарнітура Sandberg Office, USB, Black 126-12 | 678 грн. |
| 569 грн. | ![]() |
Накладні навушники Sandberg USB Office Headset | 649 грн. | ![]() |
Гарнітура Sandberg USB Office Black (126-12) 126-12 | 569 грн. | ![]() |
Гарнітура Sandberg USB Office Headset Black (126-12) 126-12 | 569 грн. |
ще 20 пропозицій
РекомендуємоПорівняти в таблиці →