Каталог   /   Дім і ремонт   /   Освітлення, розетки та вимикачі   /   Вимикачі   /   Schneider

Вимикач Schneider Asfora EPH0100171

Фото - Вимикач Schneider Asfora EPH0100171
Schneider Asfora EPH0100171
Колір
Тип
звичайний (непрохідний)
Комплектація
вимикач без рамки
Встановлення
в монтажну коробку
Кількість клавіш
1 шт
Перемикачі
клавіші
Номінальний струм
10 А
Ступінь захисту
IP20
Підключення дротів
затискне
Матеріал
пластик
Габарити
71x71x43 мм
Глибина вбудовування
15 мм
Товщина рамки
28 мм
Країна походження бренду
Франція
Офіційний сайт
se.com
Дата додавання на E-Katalog
лютий 2020
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Schneider 2026 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Schneider.

Купити Schneider Asfora EPH0100171

Вимикач одноклавішний Schneider Asfora антрацит (EPH0100171) EPH0100171

Тип виробу: Вимикач; Тип вимикача: Одноклавішний; Кількість постів / модулів: 1 пост; Вологозахист (IP): IP20; Вхідна напруга, В: 220–250; Комплектація: Механізм із клавішею; Комплектація виробу: Без рамки; Бренд: Schneider Electric; Колір: Антрацит; Країна реєстрації бренду: Франція; Країна виробництва: Туреччина; Матеріал: Пластик; Монтаж: Прихов... щеаний (вбудований); Номінальна потужність, Вт: 2300; Серія: Asfora; Сила струму, А: 10; Технічна документація: Інструкція
Leroymerlin.uaЗ нами 2 роки
(Київ)
Поскаржитись
165 грн.

Schneider Electric Schneider Electric Asfora (EPH0100171) EPH0100171

ВенконЗ нами 7 років
(Київ)
Поскаржитись

Вимикач одноклавішний (самозатискні клеми) Asfora антрацит, Schneider Electric (EPH0100171) EPH0100171

Опис товаруAsfora йде в ногу з часом. Простий і елегантний дизайн виробів буде ідеально поєднуватися з будь-яким інтер'єром. Сучасний стиль, висока якість, естетичний зовнішній вигляд - все об'єднано в одній серії. Високоякісне покриття не піддається впливу ультрафіолету і навіть під прямими сонячними променями колір виробів залишається як новий ро... щеками. Вибір Asfora - оптимальне
E-server.com.uaЗ нами 5 років
(Київ)
Гарантія: 12 міс. від виробника
Поскаржитись

Schneider Electric Вимикач Schneider Electric Asfora EPH0100171 1-клавішний

MTA.uaЗ нами 8 років
(Київ)
Гарантія: 12 міс. від виробника
Поскаржитись
239 грн.

Динаміка цін на Schneider Asfora EPH0100171

Модификації Schneider Asfora EPH0100171

Ціни на Schneider Asfora EPH0100171
Schneider Asfora EPH0170123 від 120 грн.2 пропозиції
Schneider Asfora EPH0100169 від 168 грн.3 пропозиції
Schneider Asfora EPH0170121 від 120 грн.2 пропозиції
Schneider Asfora EPH0100171 від 165 грн.4 пропозиції
Schneider Asfora EPH0100161 від 168 грн.2 пропозиції
Schneider Asfora EPH0100162 від 168 грн.2 пропозиції