Рамка для розетки / вимикача Schneider Asfora EPH5800161
Schneider Asfora EPH5800161 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Schneider 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Schneider.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Schneider Asfora EPH5800161
Усі ціни 15 →Schneider Electric Schneider Electric Asfora EPH5800161 | 72 грн. |
Рамка 1-ная Schneider Asfora Алюминий (EPH5800161) | 74 грн. |
Рамка одномісна горизонтальна Schneider Asfora алюміній EPH5800161 | 71 грн. |
Рамка 1-я Schneider Asfora алюміній (EPH5800161) | 69 грн. |
Рамка одинарна SCHNEIDER Asfora алюминий EPH5800161 | 60 грн. |
ще 10 пропозицій
РекомендуємоПорівняти в таблиці →