Жорсткий диск (HDD) Seagate One Touch Hub STLC12000400 12 TB
![]() | Очікується у продажу Виконання: зовнішній; Тип накопичувача: HDD; Об'єм: 12 TB; Підключення: USB-C 5Gbps; Гарантія виробника: 2 роки; |
Seagate STLC12000400 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Seagate 2026 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Seagate.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Модификації Seagate One Touch Hub STLC12000400
| Ціни на Seagate One Touch Hub STLC12000400 |
|---|---|---|---|---|
| Seagate One Touch Hub STLC4000400 4 TB | від 8 389 грн. | 2 пропозиції | ||
| Seagate One Touch Hub STLC6000400 6 TB | від 9 900 грн. | 7 пропозицій | ||
| Seagate One Touch Hub STLC16000400 16 TB | від 22 008 грн. | 9 пропозицій | ||
| Seagate One Touch Hub STLC20000400 20 TB | від 32 270 грн. | 1 пропозиція | ||
Відеоогляди
Рекомендуємо