Каталог   /   Мала побутова техніка   /   Кухня   /   Електрочайники   /   Sencor

Електрочайник Sencor SWK 150RD 1100 Вт 0.5 л червоний

Фото - Електрочайник Sencor SWK 150RD 1100 Вт 0.5 л  червоний
Фото 9
Sencor SWK 150RD
Колір
Тип
електрочайник
Об'єм
0.5 л
Споживана потужність
1100 Вт
Нагрівальний елемент
прихований
Індикатор рівня води
+
Знімний фільтр від накипу
Матеріал
пластик
Джерело живлення
110 – 230 В
Офіційний сайт
sencor.com
Дата додавання на E-Katalog
червень 2024
У комплект входить 2 пластикові чашки та 2 ложки.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Sencor 2026 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Sencor.
Як вибрати електрочайникГоловні критерії вибору та рекомендації щодо пошуку кращого електрочайника

Купити Sencor SWK 150RD 1100 Вт 0.5 л червоний

Усі ціни 42 →

Електрочайник SENCOR Strix SWK150RD White/Red

FOXTROT.UAЗ нами 9 років
(Київ)
Гарантія: 12 міс. від виробника
Поскаржитись
647 грн.

Електрочайник Sencor SWK 150 RD (SWK150RD) SWK150RD

+ 18 балів ITbox, Тип - звичайний, об'єм - 0.5 л, 1100 Вт, матеріал корпусу - пластик, Фільтр від накипу - зйомний, Кришка -... щенезнімна, червоний, білий
Itbox.uaЗ нами 8 років
(Київ)
Поскаржитись

Електрочайник Sencor Swk 150RD

Потужність, Вт: 1100 / Об'єм, л: 0.5 / Тип нагрівального елементу: диcковый (cкрытый) / Покриття нагрівального елементу (мате... щеріал): нержaвеющaя стaль / Матеріал корпусу: Биопластик / Колір: бежевый/красный
Stls.storeЗ нами більше 10-ти років
(Київ)
Поскаржитись
753 грн.

Електрочайник Sencor Swk 150RD

Потужність, Вт: 1100 / Об'єм, л: 0.5 / Тип нагрівального елементу: диcковый (cкрытый) / Покриття нагрівального елементу (мате... щеріал): нержaвеющaя стaль / Матеріал корпусу: Биопластик / Колір: бежевый/красный
ЦифраЗ нами 9 років
(Київ)
Поскаржитись
746 грн.

Sencor SWK150RD

Електрочайник Sencor SWK 150 RD поєднує в собі компактність, функціональність та зручність, що робить його ідеальним вибором... щедля активних мандрівників та тих, хто цінує ефективність у повсякденному використанні. Цей стильний електрочайник, виконаний у поєднанні білого та червоного кольорів, оснащений унікальними властивостями, які забезпечують комфорт і безпеку при користуванні. Один з головних параметрів Sencor SWK 150 RD — це його об’єм, що становить 0.5 літра. Цей невеликий розмір робить його ідеальним для подорожей, пікніків та офісного використання. З потужністю споживання 1100 Вт електрочайник швидко нагріває воду до потрібної температури, що значно економить ваш час. Корпус чайника виготовлений із високоякісного пластику, що забезпечує міцність та довговічність приладу. Прихований нагрівальний елемент у вигляді диска запобігає утворенню накипу та полегшує очищення чайника, роблячи його догляд простим та зручним. Чайник обладнаний зовнішнім індикатором рівня води, завдяки чому ви завжди можете контролювати кількість води всередині. Світловий індикатор підкаже, коли прилад увімкнено, що додає додатковий шар зручності під час його щоденного використання. Зйомний фільтр від накипу є ще однією корисною особливістю, яка робить воду чистішою та покращує якість напоїв. Це важлива функція для забезпечення відповідності стандартам здоров'я та безпеки, яких дотримується Sencor. За безпеку приладу також відповідає система захисту від перегріву, що автоматично вимикає чайник у разі небезпеки. Таким чином, навіть якщо ви забули вимкнути його самостійно, Sencor SWK 150 RD подбає про це за вас. Більше того, електрочайник має функцію автовідключення при закипанні води, що робить його експлуатацію не лише безпечною, але й енергоефективною. Електрочайник підходить для використання з стандартною напругою 220 В і частотою 50 Гц, що гарантує його сумісність з більшістю електромереж. На додаток до своїх чудових технічних характеристик, Sencor SWK 150 RD оснащений двома чашками та двома ложечками, що входять у комплект. Це робить його ідеальним вибором для подорожей, адже вам не доведеться турбуватися про відсутність необхідного посуду для чаювання у віддалених місцях. Поєднання елегантного дизайну з передовими функціональними рішеннями робить електрочайник Sencor SWK 150 RD ідеальним вибором для тих, хто цінує якість, зручність та мобільність у кожній деталі.
Mallprix.comМенше року
(Київ)
Гарантія: 12 міс. від виробника
Поскаржитись
701 грн.
ще 20 пропозицій

Динаміка цін на Sencor SWK 150RD 1100 Вт 0.5 л червоний

• Мінімальна
• Середня
• Максимальна

Перший крок до комфортних подорожей

Електрочайник Sencor SWK 150RD приваблює своєю компактною формою, що робить його відмінним вибором для використання в поїздках — будь то подорожі, відрядження, короткі тури чи відпочинок на морі. Це доступний і стильний пристрій, який знайде застосування й на домашній кухні. Корпус з легкого пластику забезпечує зручність у транспортуванні. Яскраве поєднання червоного та білого кольорів робить чайник помітним, а додані чашки і ложки в аналогічному забарвленні гармонійно доповнюють загальний стиль і підвищують зручність використання. Всі аксесуари можна компактно розмістити всередині колби. Об'єм 0.5 л дозволяє легко приготувати чай або каву на двох.

Завдяки потужному нагрівальному елементу (1100 Вт) вода закипає дуже швидко. Наявність індикатора дозволяє контролювати процес нагріву, а рівень води зручно відстежувати через прозоре вікно з позначками у вигляді зображення літака з польотом. Пристрій оснащений зручною ручкою та знімним фільтром на носику, який можна легко промивати під водою.