Навушники
Shokz OpenRun Pro 2
![]() |
Shokz OpenRun Pro 2 |
|
|
Від OpenRun Pro 2 відрізняється зменшеним розміром дужки. Управління та налаштування за допомогою фірмової програми.
Існує зменшена версія: Shokz OpenRun Pro 2 Mini
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Shokz 2026 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Shokz.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Shokz OpenRun Pro 2
Усі ціни 26 →| 10 019 грн. |
Навушники з мікрофоном Shokz OpenRun Pro 2 Black | 9 391 грн. | ![]() |
Навушники з мікрофоном Shokz OpenRun Pro 2 Orange (S820-ST-OR) S820-ST-OR | 9 599 грн. |
Навушники з мікрофоном Shokz OpenRun Pro 2 Orange (S820-ST-OR) | 9 390 грн. |
| 12 474 грн. |
ще 20 пропозицій
Відеоогляди
РекомендуємоПорівняти в таблиці →