Велокомпьютер / спидометр Sigma Sport Rox 4.0
Видео 2Фото 8 |
Sigma Sport Rox 4.0
Тип:беспроводной
Дисплей:3 строчный
Статистика:скорость, дистанция
Датчики:термометр, барометр
Синхронизация с приложением Sigma Ride, Strava, Komoot и Training Peaks. Уведомления о входящих сообщениях и вызовах. Компас.
Совместим с электровелосипедами — показывает заряд батареи, запас хода, режим ассистента, включение света.
HR Set — датчик пульса в комплекте, Sensor Set — датчик каденса, скорости, пульса в комплекте.
The Red Circle - красный круг в верхнем правом углу дисплея, инновационное отображение тренировочных данных.
Все характеристики
Характеристики Sport Rox 4.0
|
Информация в описании модели носит справочный характер.
Всегда перед покупкой уточняйте у менеджера интернет-магазина характеристики и комплектацию товара
Каталог Sigma 2024 - новинки, хиты продаж и самые актуальные модели Sigma.
Всегда перед покупкой уточняйте у менеджера интернет-магазина характеристики и комплектацию товара
Купить Sigma Sport Rox 4.0
Все цены 23 →Комп'ютер Sigma Sport ROX 4.0 Sensor Set (бiлий) SD01065 | 7 999 грн. |
Велокомпьютер Sigma Sport ROX 4.0 Black SD01060 | 3 999 грн. |
Велокомп'ютер Sigma ROX 4.0 Black HR Set SD01062 | 5 599 грн. |
SIGMA Велокомпьютер ROX 4.0 Sensor Set Sigma Sport Черный SD01064 | 7 999 грн. |
Велокомпьютер Sigma ROX 4.0 Black Sensor Set | 7 999 грн. |
eще 18 предложений
Заряд. Заявлено 25 годин, цілком відповідає дійсності. Якщо ви їдете кудись на кілька днів, то за такий час у вас, напевно, буде можливість підзарядити, або powerbank (тут всього 550 мАч). У режимі вечірніх прогулянок – поставите та забудете на досить тривалий час.
Дисплей. Поміститься все. У вас є 4 робочі секції + поточний час + заряд + індикація підключення, і все дуже добрих розмірів. Мабуть, буває і більше, але як на мене, воно буде занадто великим на вашому кермі. Функціонал. В цілому, практично все, що буває у велокомп'ютерах, тут так чи інакше є. Налаштування декількох екранів, з можливістю обрати, що в якій секції буде відображатися. При цьому в залежності від розмірів секції, для кожної функції буде свій формат. Треба трохи поекспериментувати, подивитись що і як виглядає, але варіативність це чудово. Не бачу до чого причепитися. Підтримка бездротових датчиків. Не тестив, але в планах докупити недорогий на швидкість і позбутись всіх проблем. При цьому підтримує і датчик серцебиття, і каденсу, якщо воно вам потрібно. Похибка GPS Дима П: пользуюсь Sigma Sport Rox 4.0 несколько месяцев |
Добавить отзыв
Видеообзоры
РекомендуемСравнить в таблице →
Швидкість відображає з деякою похибкою, зміна, звичайно, не миттєва. Але це хвороба всіх GPS компів, до цього треба просто бути готовим + ви можете підключити бездротовий датчик, адже ця модель іх підтримує (я поки не купив, нічого не скажу).
Запис треку. Теж є похибки, часом метрів на 10 убік, а часом ідеально точний. Якщо вам потрібна максимальна точність, можливо, шукайте щось ще (все видно на скріншотах). Точніше буде хіба що Garmin, хоча може то реклама і він також помиляється, не знаю (тести всяких китайців – похибка не менше).
Найсмачніше, навігація. Якщо чесно, за цю ціну навігації ви ніде не знайдете. Все як в умовній GoogleMaps, але без мапи: D. Обертається і масштабується на ходу залежно від вашої швидкості і напряму. Якщо вам треба проїхати маршрут чи доїхати то точки Б, то все чудово. Є трек, що масштабується від швидкості, відстань до повороту і стрілка куди буде поворот. Звичайно, це потрібно тільки якщо їздите у незнайомій місцевості і є кінцева точка призначення. Але навіщо вам ця модель і навігція взагалі, якщо ви так не їздите?)
Коли вам потрібна повноцінна мапа і цього варіанту замало?
Якщо вам потрібна навігація на якісь змагання, десь у лісі, і треба ідеально зрозуміти по якій стежці вам зараз їхати.
Якщо ви хочете їхати куди хочете, і потім зорієнтуватися – вам також потрібна повноцінна мапа, але, можливо, в такому випадку достатньо глянути в телефон? Залежить від того, наскільки часто така ситуація