Каталог   /   Інструмент і садова техніка   /   Садова техніка   /   Газонокосарки   /   Skil

Тример Skil 0250 AB (GT1E0250AB)

Фото - Газонокосарка Skil 0250 AB
Фото 15
Skil 0250 AB
акум. 1 шт., 4 Агодакум. відсутній
Двигун:електричний (акумулятор)
Акумулятор:20 В, 4 Агод, 1 шт.
Ріжуча система:роторна
Ширина захоплення:33 см
Тип штанги:пряма
Всі характеристики
Характеристики 0250 AB
Основне
Типтример
Тип двигунаелектричний (акумулятор)
Косіння
Ширина захоплення33 см
Різальна системароторна
Конструкція тримера
Розташування двигунанижнє
Тип штангипряма
Тип рукояткипетлеподібна (D-подібна)
Діаметр волосіні2 мм
Додатковорозбірна штанга
Комплектація
Насадкикотушка з волосінню
Додатковозарядний пристрій
Двигун
Безщітковий двигун
Акумулятор
Комплектний акумулятор1 шт.
Акумуляторна платформаPWRCORE 20
Напруга батареї20 В
Ємність4 Агод
Час зарядки2 год
Інше
Матеріал декипластик
Рівень шуму86 дБ
Офіційний сайтskileurope.com
Дата додавання на E-Katalogквітень 2026
Маркування виробника
GT1E0250AB

Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару

Купити Skil 0250 AB

Усі ціни 6 →

Тример садовий Skil акумуляторний безщітковий, 0250 AB, Li-Ion 20V 2.5Ah (GT1E0250AB) GT1E0250AB

Тип штанги - пряма, Ріжуча система - волосінь, 330 мм, Швидкість обертання ріжучої насадки - 6000 об/хв, 2 мм, нижнє, Тип жив... щелення - акумулятор, Вага - 3 кг
Brain.com.uaЗ нами 8 років
(Київ)
Поскаржитись
13 159 грн.

Тример садовий Skil акумуляторний безщітковий, 0250 AB, Li-Ion 20V 2.5Ah (GT1E0250AB) GT1E0250AB

+ 656 балів ITbox, Тип штанги - пряма, Ріжуча система - волосінь, 330 мм, Швидкість обертання ріжучої насадки - 6000 об/хв, 2... щемм, нижнє, Тип живлення - акумулятор, Вага - 3 кг
Itbox.uaЗ нами 8 років
(Київ)
Поскаржитись

Skil Тример для трави Skil 0250 AB, Li-Ion 20V 2.5Ah (GT1E0250AB)

MTA.uaЗ нами 8 років
(Київ)
Гарантія: 6 міс.
Поскаржитись
11 899 грн.

Тример садовий Skil акумуляторний безщітковий, 0250 AB, Li-Ion 20V (Без АКБ та ЗП) (GT1E0250AB)

Маркетплейс: Rozetka.ua  ELECTRON З нами 7 років
(Київ)
Поскаржитись
12 660 грн.

Тример садовий Skil акумуляторний безщітковий, 0250 AB, Li-Ion 20V (Без АКБ та ЗП) (GT1E0250AB) Skil GT1E0250AB 994299

Маркетплейс: Rozetka.ua  selltrade З нами 7 років
(Київ)
Поскаржитись
17 370 грн.

Тример садовий Skil акумуляторний безщітковий, 0250 AB, Li-Ion 20V (Без АКБ та ЗП) (GT1E0250AB)

Маркетплейс: Rozetka.ua  BeBest З нами 7 років
(Київ)
Поскаржитись

Динаміка цін на Skil 0250 AB

Модификації Skil 0250 AB

Ціни на Skil 0250 AB
Skil 0250 AB від 11 899 грн.6 пропозицій
Skil 0250 CA від 6 335 грн.15 пропозицій