Комп'ютерне крісло Sofotel Rotar
![]() |
Sofotel Rotar |
|
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Sofotel 2026 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Sofotel.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару

Огляд механізмів гойдання в комп'ютерних кріслах: плюси та мінуси кожного типуЯкі бувають механізми гойдання в комп'ютерних та офісних кріслах

Як вибрати комп'ютерне кріслоЩо необхідно враховувати, підбираючи комфортне комп'ютерне крісло за зростом та іншими факторами
Купити Sofotel Rotar
Усі ціни 10 →Офісне крісло Sofotel Rotar Beige | 4 273 грн. |
| 4 270 грн. |
Офісне крісло Sofotel Rotar Grey | 4 060 грн. |
| 4 267 грн. |
| 4 066 грн. |
ще 5 пропозицій
РекомендуємоПорівняти в таблиці →