Лампа для маникюра SOKANY SK-923
Фото 6 |
SOKANY SK-923 |
|
Информация в описании модели носит справочный характер.
Всегда перед покупкой уточняйте у менеджера интернет-магазина характеристики и комплектацию товара
Купить SOKANY SK-923
Все цены 8 →Лампа для манікюру SK-923професійна світлодіодна 48 Вт UV/LED настільна ла | 589 грн. |
Лампа для манікюру Sokany SK-923 Nail Dryer 48 Вт UV/LED | 489 грн. |
Професійна лампа для манікюру Sokany SK-923 світлодіодна лампа для манікюр | 695 грн. |
Лампа для манікюру професійна світлодіодна 48 Вт UV/LED настільна лампа дл | 489 грн. |
Лампа для манікюру Sokany SK-923 світлодіодна Білий | 485 грн. |
eще 3 предложения
РекомендуемСравнить в таблице →