Поверхневий насос Speroni RGXM 1-3
![]() | Очікується у продажу Тип: поверхневий насос; Призначення: чиста вода; Макс. продуктивність (л/год): 3000; Макс. напір (м): 29; Висота всмоктування (м): 7; Потужність двигуна (Вт): 370; Клас захисту (IP): 44; Країна походження бренду: Італія; Матеріал крильчатки / шнека: нержавіюча сталь; |
Speroni RGXM 1-3 відцентровий |
|
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Speroni 2026 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Speroni.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Модификації Speroni RGXM 1-3
| Ціни на Speroni RGXM 1-3 |
|---|---|---|---|---|
| Speroni RGXM 3-4 | від 12 175 грн. | 2 пропозиції | ||
| Speroni RGXM 3-5 | від 13 010 грн. | 2 пропозиції | ||
| Speroni RGXM 3-6 | від 14 549 грн. | 3 пропозиції | ||
| Speroni RGXM 5-4 | від 13 318 грн. | 3 пропозиції | ||
| Speroni RGXM 5-5 | від 14 944 грн. | 3 пропозиції | ||
Додаткові функції і можливості поверхневого насоса Speroni RGXM 1-3:
- Максимальна температура навколишнього середовища 40 °С