Набір інструментів Stanley 1-13-976
![]() |
Stanley 1-13-976 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Stanley 2026 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Stanley.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Stanley 1-13-976
Усі ціни 13 →Набір з дев’яти шестигранних метричних ключів STANLEY 1-13-976 | 1 283 грн. |
| 1 283 грн. |
Stanley 1-13-976 | 1 218 грн. | ![]() |
Ключ Stanley шестигранних 9 шт. 1,5;2;2,5;3;4;5;6;8;10 мм (1-13-976) 1-13-976 | 1 282 грн. | ![]() |
| 1 282 грн. |
ще 8 пропозицій
РекомендуємоПорівняти в таблиці →