Набір інструментів Intertool HT-1103
Intertool HT-1103 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Intertool 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Intertool.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Intertool HT-1103
Intertool Набор ключей накидных Intertool 12шт 6-32мм CrV (HT-1103) | 1 180 грн. |
Набір ключів накидних 12 шт, 6-32 мм CrV INTERTOOL HT-1103 | 1 359 грн. |
Набір ключів накидних (Intertool) 12шт. (6-32мм.) HT-1103 | 1 371 грн. |
Набір ключів накидних 12 од., 6-32 мм Cr-V INTERTOOL HT-1103 (56180) | 1 299 грн. |
Додаткові функції і можливості набору інструментів Intertool HT-1103:
- Розміри: 6x7, 8x9, 10x11, 12x13, 14x15, 16x17, 18x19, 20x22, 21x23, 24x27, 25x28, 30x32 мм
РекомендуємоПорівняти в таблиці →