Каталог   /   Комп'ютерна техніка   /   Мультимедіа   /   WEB-камери   /   Streamplify

WEB-камера Streamplify Cam Plus

Фото - WEB-камера Streamplify Cam Plus
Фото 9
Streamplify Cam Plus
Колір
Призначення
для комп'ютера
Кількість мегапікселів
2.0
Зйомка Full HD (1080p)
1920x1080 пікс. 60 к/с
Фокусування
автоматична
Кут огляду по горизонталі
80 °
Формат файлів
MJPEG
YUY2
Функції та можливості
мікрофон
підсвічування / зі зміною температури свічення /
захисна шторка
кріплення на монітор
кріплення на штатив (різьба 1/4")
Кут повороту камери
360 °
Кут нахилу камери
90 °
Індикатори
активності
Підключення до ПК
USB-A
Комплектний кабель
вбудований
Довжина кабелю
2 м
Офіційний сайт
streamplify.com
Дата додавання на E-Katalog
січень 2026
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару

Купити Streamplify Cam Plus

Усі ціни 17 →

Веб-камера Streamplify CAM PLUS-FHD-2M60-LIGHT Black (SPCW-CLFH221.11)

TouchЗ нами 7 років
(Дніпро)
Гарантія: 24 міс.
Поскаржитись
2 299 грн.

WEB-камери STREAMPLIFY CAM PLUS-FHD-2M60-LIGHT Black (SPCW-CLFH221.11) SPCW-CLFH221.11

FOXTROT.UAЗ нами 9 років
(Київ)
Гарантія: 24 міс. від виробника
Поскаржитись
2 549 грн.

Веб-камера Streamplify CAM PLUS (SPCW-CLFH221.11) Black SPCW-CLFH221.11

Telemart.uaЗ нами більше 10-ти років
(Київ)
Гарантія: від виробника
Поскаржитись

Веб-камера Streamplify CAM PLUS-FHD-2M60-LIGHT Black (SPCW-CLFH221.11) UA SPCW-CLFH221.11

Sota.storeМенше року
(Київ)
Гарантія: 24 міс. від виробника
Поскаржитись

Вебкамера Streamplify CAM PLUS-FHD-2M60-LIGHT, чорний SPCW-CLFH221.11

Comtrading.uaЗ нами 6 років
(Київ)
Поскаржитись
2 304 грн.
ще 12 пропозицій

Динаміка цін на Streamplify Cam Plus

• Мінімальна
• Середня
• Максимальна

Холодна чи тепла

Streamplify CAM Plus — веб-камера з автофокусом та кільцевим підсвічуванням, яка допомагає отримати чітке зображення навіть при слабкому освітленні. Користувач може обрати колірну температуру: холодну, нейтральну або теплу, щоб відтінок шкіри в кадрі виглядав більш природно. В основі камери лежить 2-мегапіксельний CMOS-сенсор розміром 1/3 дюйма, здатний знімати у форматі MJPEG 1080p при 60 кадрах на секунду. За розміром матриці вона порівнянна з фронтальними камерами сучасних смартфонів.

Без фонового шуму

Кут огляду 80 градусів вдало підходить для відеодзвінків і стрімів: обличчя повністю потрапляє в кадр навіть при близькій посадці, але при цьому камера не захоплює зайвий простір кімнати. Поворот об'єктива закриває лінзу і одночасно вимикає запис звуку, забезпечуючи додаткову приватність. За голосовий зв’язок відповідають два мікрофони з шумозаглушенням, які допомагають відсікти сторонні звуки на кшталт гулу комп'ютера чи шуму машин за вікном.

Не потребує драйверів

Камера дозволяє регулювати нахил по вертикалі на 45° і повертатися по горизонталі на 360°, а ще кріпиться до металевих поверхонь за допомогою магніту. Для роботи з Windows, macOS та Linux, включаючи ChromeOS і SteamOS, встановлення драйверів не потребується. Streamplify CAM Plus підійде для спілкування в Discord, трансляцій через OBS, а також відеоконференцій у Zoom, Google Meet, Microsoft Teams і FaceTime.