Модем Tecno 4G Portable WiFi TR118
Фото 3 |
Tecno 4G Portable WiFi TR118 |
|
Всегда перед покупкой уточняйте у менеджера интернет-магазина характеристики и комплектацию товара
Каталог Tecno 2024 - новинки, хиты продаж и самые актуальные модели Tecno.
Купить Tecno 4G Portable WiFi TR118
Все цены 34 →Мобільний маршрутизатор TECNO TR118 4G-LTE, 2600mAh (4895180763953) 489518 | 1 799 грн. |
3G модем Tecno TR118 (4895180763953) | 1 651 грн. |
3G модем Tecno TR118 (4895180763953) | 1 606 грн. |
TECNO TR118 4G-LTE Мобільний роутер | 1 690 грн. |
TECNO TR118 4G-LTE, 1x3FF SIM, 1xFE LAN/WAN, 1xmicro-USB, 2600mAh (4895180 | 1 799 грн. |
Коли дізнався, що під час відключення світла в кабелі є інтернет загорівся ідеєю дістати його назовні. І випадково натрапив на цей девайс.Свої задачі виконує на відмінно, тим більше, що це єдиний роутер на ринку, який працює від аккумулятора і заряджається від будь-якого павербанка. Реально 4 години без електроенергії відпрацьовує без проблем, загалом здатен витримати 9 годин (перевірено). По швидкості - 80мб на скачку і 50 на вигрузку.Роутер знайшов мережу провайдера без проблем, адмінка трохи тупить, але налаштувати не заважає. Якщо ще врахувати, що можна вставити сімку і мати мобільний інтернет, то йому ціни немає!Маст хев в наші часи. Звичайно, при умові, що ваш провайдер заживив своє обладнання від аккумуляторів :) Працює від аккумулятора, заряджається від павербанка, вистачає на 9 год. Нема Andrew Krasnogolovets: пользуюсь Tecno 4G Portable WiFi TR118 менее месяца |
Модем Tecno 4G Portable WiFi TR118 купив на заміну Huawei E5576-320.
Так як в Huawei E5576-320 вспухла батарея, а без батареї він не працює. Купити окремо батарею до Huawei E5576-320 не можливо. Модем може працювати без батареї, від блока живлення до смартфону. Як на мене це величезний плюс.
Підтримка USSD запитів(можливо перевірити баланс та мегабайти). Підтримка карт памяті MicroSd. Немає Cергей. Sergej Владимирович: пользуюсь Tecno 4G Portable WiFi TR118 менее месяца |
Полдня без розетки
Tecno TR118 — автономный 4G модем и портативный Wi-Fi роутер в одном лице. Благодаря батареи на 2600 мАч может раздавать интернет до 12 часов без подзарядки. Также обладает 32 ГБ встроенной флеш-памяти для расшаривания файлов. И все это в компактном корпусе размером с кредитную карту.
Двойное подключение
Модем LTE представлен стандартом Cat 4, что означает скорость скачивания до 150 и отдачи до 50 Мбит/с. Помимо слота для SIM-карты, имеет порт Ethernet 100 Мбит/с для подключения к проводному интернет-провайдеру. Жаль только, что не умеет питаться через интернет-кабель — нет технологии Power-over-Ethernet. Впрочем, мощности питания точно бы не хватило для одновременной работы и зарядки батареи.
Поделись с ближним
Передатчик Wi-Fi умеет работать только на частоте 2.4 ГГц — она более зашумленная, но и более дальнобойная, чем 5 ГГц. Скорость передачи данных по Wi-Fi достигает 300 Мбит/с, но только если клиентское устройство умеет многопоточное радиовещание MIMO 2x2. Всего к Tecno TR118 можно подключить до 16 устройств.