Каталог   /   Комп'ютерна техніка   /   Маніпулятори   /   Керма   /   ThrustMaster

Кермо ThrustMaster Ferrari 458 Spider Racing Wheel (4460105)

Фото - Кермо ThrustMaster Ferrari 458 Spider Racing Wheel
Відео 19Фото 3
ThrustMaster Ferrari 458 Spider Racing Wheel
вібрація
Колір
Тип пристрою
кермо
Сумісність з платформами
Xbox
Підключення
дротове
Провідний інтерфейс
USB-A
Загальна кількість кнопок
9
Зворотний зв'язок
вібрація
Маніпулятор D-pad
+
Поворот кермового колеса
270°
Матеріал керма
гума
Коробка передач
підрульові пелюстки
Педалі
газ
гальмо
Кріплення до столу
зажими
Матеріал виконання
пластик
Джерело живлення
USB-порт
Дата додавання на E-Katalog
липень 2015
Маркування виробника
4460105

Реалістична рульова система від компанії ThrustMaster являє собою репліку рульового колеса Ferrari 458 Spider. Гоночний кермо дійсно вийшов досить реалістичним: його діаметр становить 28 см, червоне текстуроване покриття в стилі мотоспорту забезпечує максимальну зручність, а Регульована чутливість підвищує точність управління. Доповнюють картину 9 функціональних кнопок-реплік, в тому числі View і Menu, перемикач Manettino і багатопозиційна кнопка запуску двигуна.

Загалом, з ThrustMaster Ferrari 458 Spider Racing Wheel ви точно відчуєте себе за кермом дорогого кабріолета. Модель призначена для ігрових приставок Microsoft Xbox, тому також отримала окрему кнопку Xbox Guide. База керма має механізм Bungee Cord для лінійного опору і систему автоцентрування, запатентовану Thrustmaster. Крім керма, в комплект входить широкий педальний блок з можливістю регулювання і педаллю гальма з прогресивним опором.

Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог ThrustMaster 2026 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі ThrustMaster.

Купити ThrustMaster Ferrari 458 Spider Racing Wheel

Усі ціни 43 →

Комплект (кермо, педалі) Thrustmaster Ferrari 458 Spider (4460105) 4460105

Luxmedia.com.uaЗ нами 4 роки
(Луцьк)
Поскаржитись
4 300 грн.

Ігрове кермо з педалями Thrustmaster Ferrari 458 Spider (4460105)

TouchЗ нами 7 років
(Дніпро)
Гарантія: 3 міс.
Поскаржитись
4 439 грн.

Комплект (кермо, педалі) Thrustmaster Ferrari 458 Spider (4460105) 4460105

Openshop.uaЗ нами 5 років
(Київ)
Поскаржитись
4 684 грн.

Thrustmaster Ferrari 458 Spider (4460105)

Megadom.netЗ нами 9 років
(Дніпро)
Гарантія: 12 міс.
Поскаржитись
4 400 грн.

Ігровий руль Thrustmaster Ferrari 458 Spider Xbox One (4460105)

Сумісність: Xbox One / Тип аксесуара: Рули
Stls.storeЗ нами більше 10-ти років
(Київ)
Поскаржитись
4 811 грн.
ще 20 пропозицій

Динаміка цін на ThrustMaster Ferrari 458 Spider Racing Wheel

• Мінімальна
• Середня
• Максимальна
Додати відгук
2 липня 2022, 11:16
Запитання про ThrustMaster Ferrari 458 Spider Racing Wheel
Підходити для xbox 360
?
Татьяна
24 січня 2022, 13:04
Запитання про ThrustMaster Ferrari 458 Spider Racing Wheel
Де знаходиться в Москві Сервісний центр обслуговування цієї консолі?
Працює рівно хвилину та вимикається консоль.
10 січня 2022, 22:38
Запитання про ThrustMaster Ferrari 458 Spider Racing Wheel
Підключення.
чи буде він працювати у грі Forza horizon 1 на xbox 360?
Показано 3 із 5 запитань
ще 2 запитання
Відеоогляди