Кермо ThrustMaster Ferrari 458 Spider Racing Wheel (4460105)
Відео 20Фото 3 |
ThrustMaster Ferrari 458 Spider Racing Wheel |
|
Реалістична рульова система від компанії ThrustMaster являє собою репліку рульового колеса Ferrari 458 Spider. Гоночний кермо дійсно вийшов досить реалістичним: його діаметр становить 28 см, червоне текстуроване покриття в стилі мотоспорту забезпечує максимальну зручність, а Регульована чутливість підвищує точність управління. Доповнюють картину 9 функціональних кнопок-реплік, в тому числі View і Menu, перемикач Manettino і багатопозиційна кнопка запуску двигуна.
Загалом, з ThrustMaster Ferrari 458 Spider Racing Wheel ви точно відчуєте себе за кермом дорогого кабріолета. Модель призначена для ігрових приставок Microsoft Xbox, тому також отримала окрему кнопку Xbox Guide. База керма має механізм Bungee Cord для лінійного опору і систему автоцентрування, запатентовану Thrustmaster. Крім керма, в комплект входить широкий педальний блок з можливістю регулювання і педаллю гальма з прогресивним опором.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог ThrustMaster 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі ThrustMaster.
Купити ThrustMaster Ferrari 458 Spider Racing Wheel
Усі ціни 12 →Кермо з педалями Thrustmaster Ferrari 458 Spider (4460105) | 3 959 грн. |
Комплект (кермо, педалі) Thrustmaster Ferrari 458 Spider (4460105) | 4 900 грн. |
Thrustmaster Ferrari 458 Spider (4460105) 4460105 | 4 099 грн. |
Комплект (руль, педали) Thrustmaster Ferrari 458 Spider (4460105) | 4 180 грн. |
Кермо ThrustMaster Ferrari 458 Spider Racing Wheel | 4 741 грн. |