Каталог   /   Авто та мото   /   Шини і диски   /   Шини   /   TIGAR

Зимова шина TIGAR Ice 225/60 R18 104T

Фото - Шини TIGAR Ice 225/60 R18 104T
Фото 3
Виберіть розмір шин
TIGAR Ice 225/60 R18 104T
Сезон
зимова
Тип
легкова / SUV
Ширина
225 мм
Профіль
60 %
Посадковий діаметр
18 "
Індекс навантаження
104
Індекс швидкості
T
Спрямованість
спрямований
Симетричність
симетрична
Шиповані
Офіційний сайт
passenger-car.tigar-tyres.com
Дата додавання на E-Katalog
лютий 2026
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару

Купити TIGAR Ice 225/60 R18 104T

Усі ціни 7 →

Шина Tigar Ice 225/60 R18 104T XL шип

Garazh.uaЗ нами 3 роки
(Київ)
Гарантія: від виробника
Поскаржитись
3 411 грн.

Tigar Ice 225/60 R18 104T (шип)

Бренд - Tigar;Профіль - 60;Сезон - Зимові;Тип авто - Легковий;Індекс швидкості - T;Посилення - XL;Шип - Так;Ширина - 225;Діам... щеетр - 18;Індекс навантаження - 104;
Gumma.uaЗ нами 5 років
(Харків)
Поскаржитись
3 564 грн.

Tigar Ice (225/60R18 104T)

Mastershina.comЗ нами 5 років
(Київ)
Поскаржитись

Tigar Ice 225/60 R18 104T XL (под шип)

Shinshtab.com.uaЗ нами 6 років
(Харків)
Поскаржитись
3 566 грн.

Зимова шина Tigar Ice 225/60 R18 104T (шип)

Маркетплейс: Rozetka.ua  GMA З нами 7 років
(Київ)
Поскаржитись
3 778 грн.

Шина Tigar Ice 225/60 R18 104T XL под шип

Garazh.uaЗ нами 3 роки
(Київ)
Гарантія: від виробника
Поскаржитись
3 511 грн.

Tigar Ice 225/60 R18 104T XL (шип)

Shinshtab.com.uaЗ нами 6 років
(Харків)
Поскаржитись
3 461 грн.

Динаміка цін на TIGAR Ice 225/60 R18 104T