Зимова шина TIGAR Ice 215/60 R16 99T
Відео 19Фото 3 |
Виберіть розмір шин
TIGAR Ice 215/60 R16 99T |
|
Як вибрати літні шиниКлючові критерії, якими необхідно керуватися при виборі літніх шин, що підходять для автомобіля
Дочірні бренди провідних шинних компанійПокришки від суббрендів мають такі ж якості, як і продукція материнських компаній.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог TIGAR 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі TIGAR.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити TIGAR Ice 215/60 R16 99T
Усі ціни 30 →Шина Tigar Ice 215/60 R16 99T XL | 2 575 грн. |
Tigar Ice 215/60 R16 99T XL (под шип) | 2 642 грн. |
Tigar Ice (215/60R16 99T) | 2 615 грн. |
Tigar Ice 215/60 R16 99T XL (під шип) | 2 916 грн. |
Зимние шины Tigar Ice 215/60 R16 99T XL 1001957660 | 2 750 грн. |
ще 20 пропозицій
Відеоогляди
РекомендуємоПорівняти в таблиці →