Каталог   /   Дім і ремонт   /   Відеоспостереження та охорона   /   Сирени   /   Tiras

Сирена Tiras DJ-2 12V (99-00007493)

Фото - Сирена Tiras DJ-2 12V
Tiras DJ-2 12V
Колір
Використання
у приміщенні
Типи оповіщень
звуковий та візуальний
Підключення (протокол)
провідне
Гучність
105 дБ
Клас захисту
IP43
Джерело живлення
12 – 24 В
Габарити
154х90х41 мм
Вага
220 г
Дата додавання на E-Katalog
травень 2024
Маркування виробника
99-00007493

Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Tiras 2026 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Tiras.

Купити Tiras DJ-2 12V

Усі ціни 7 →

Світлозвуковий сповіщувач Tiras "ДЖМІЛЬ-2" 12V Tiras \"ДЖМІЛЬ-2\" 12V

Comtrading.uaЗ нами 6 років
(Київ)
Поскаржитись
2 194 грн.

Tiras Сирена Tiras Джміль-2 12V

MTA.uaЗ нами 8 років
(Київ)
Поскаржитись
1 649 грн.

Світлозвуковий оповіщувач внутрішній Тірас Tiras "ДЖМІЛЬ-2" 12V

Маркетплейс: Rozetka.ua  CyberDeus Shop З нами 7 років
(Київ)
Поскаржитись
1 846 грн.

Сирена Tiras ОСЗ «Джміль-2» (12 В) світло-звукова 105 дБ

Маркетплейс: Rozetka.ua  IQ House З нами 7 років
(Київ)
Поскаржитись
1 944 грн.

Світлозвуковий оповіщувач для пожежної та охоронної сигналізації Tiras Джміль-2 12В, 105 дБ, IP43C, Білий/Червоний

Маркетплейс: Rozetka.ua  RSI З нами 7 років
(Київ)
Поскаржитись
2 183 грн.

Світлозвуковий оповіщувач Тирас Tiras "ДЖМІЛЬ-2" 12V

Маркетплейс: Rozetka.ua  SecuroTech З нами 7 років
(Київ)
Поскаржитись
1 848 грн.

Світлозвуковий оповіщувач для пожежної та охоронної сигналізації Tiras Джміль-2 12В, 105 дБ, IP43C, Білий/Червоний

Маркетплейс: Rozetka.ua  zakupu З нами 7 років
(Київ)
Поскаржитись
2 003 грн.

Динаміка цін на Tiras DJ-2 12V