Набор инструментов Tolsen 33011
Фото 11 |
Tolsen 33011 |
|
Набор для вырезки резьбы размерами 1/4", 3/8", 1/2", 3/4", 1" и 1 1/4". Резьба BSPT ( British Standard Pipe Taper thread)
Информация в описании модели носит справочный характер.
Всегда перед покупкой уточняйте у менеджера интернет-магазина характеристики и комплектацию товара
Каталог Tolsen 2024 - новинки, хиты продаж и самые актуальные модели Tolsen.
Всегда перед покупкой уточняйте у менеджера интернет-магазина характеристики и комплектацию товара
Купить Tolsen 33011
Все цены 7 →Набір інструментів Tolsen для нарізання різби 1/4"-1.1/4" ПРОФІ (33011) | 3 789 грн. |
Набір інструментів Tolsen для нарізання різби 1/4"-1.1/4" ПРОФІ (33011) 33 | 3 789 грн. |
Tolsen Набір інструментів Tolsen для нарізання різби 1/4"-1.1/4" ПРОФІ (33 | 3 789 грн. |
Набір інструментів Tolsen для нарізки різьблення 1/4"-1.1/4" ПРОФІ (33011) | 3 789 грн. |
Набір інструментів Tolsen для нарізки різьблення 1/4"-1.1/4" ПРОФІ (33011) | 4 579 грн. |
Набір інструментів Tolsen для нарізки різьблення 1/4"-1.1/4" 9шт. ПРОФІ (3 | 3 777 грн. |
Набір інструментів Tolsen для нарізки різьблення 1/4"-1.1/4" ПРОФІ (33011) | 4 316 грн. |
РекомендуемСравнить в таблице →