Набір інструментів Tolsen 33011
Фото 11 |
Tolsen 33011 |
|
Набір для вирізки різьблення розмірами 1/4", 3/8", 1/2", 3/4", 1" і 1 1/4". Різьба BSPT ( British Standard Pipe Taper thread)
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Tolsen 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Tolsen.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Tolsen 33011
Усі ціни 6 →Набір інструментів Tolsen для нарізання різби 1/4"-1.1/4" ПРОФІ (33011) | 3 789 грн. |
Набір інструментів Tolsen для нарізання різби 1/4"-1.1/4" ПРОФІ (33011) 33 | 3 789 грн. |
Tolsen Набір інструментів Tolsen для нарізання різби 1/4"-1.1/4" ПРОФІ (33 | 3 789 грн. |
Набір інструментів Tolsen для нарізки різьблення 1/4"-1.1/4" ПРОФІ (33011) | 4 579 грн. |
Набір інструментів Tolsen для нарізки різьблення 1/4"-1.1/4" 9шт. ПРОФІ (3 | 3 777 грн. |
Набір інструментів Tolsen для нарізки різьблення 1/4"-1.1/4" ПРОФІ (33011) | 4 313 грн. |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →