Каталог   /   Аудіотехніка   /   Аудіосистеми   /   Triangle

Аудіосистема Triangle AIO 3

Фото - Аудіосистема Triangle AIO 3
Відео 8Фото 17
Triangle AIO 3
Тип:мінісистема
Кількість каналів:2.0
Потужність системи:90 Вт
Носії:USB
Інтерфейси:Wi-Fi 4 (802.11n), LAN, DLNA
Габарити системи:195x360x150 мм
Вага:5.1 кг
Технологія AIO: Connect.
Всі характеристики
Характеристики AIO 3
Основне
Призначеннямінісистема
Кількість каналів2.0
Відтворення
НосіїUSB-порт
Технічні хар-ки
Потужність системи90 Вт
Потужність на канал45 Вт
Кількість смуг2
Фазоінвертор
Інтерфейси і можливості
ІнтерфейсиDLNA
LAN
Wi-Fi 4 (802.11n)
Bluetooth v4.2
скляні
мережеве потокове аудіо
Додатковомобільний застосунок
підтримка Multiroom
Роз'єми
Входиmini-Jack (3.5 мм)
оптичний
Інше
Габарити (ВхШхГ)195x360x150 мм
Вага5.1 кг
Офіційний сайтtriangle-fr.com
Дата додавання на E-Katalogлипень 2019
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Triangle 2026 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Triangle.

Купити Triangle AIO 3

Усі ціни 8 →

Triangle AIO 3

Triangle AIO 3 Компанія Triangle представляє нову модель бездротової акустичної системи AIO 3. Це дуже гнучка в налаштуванні... щеколонка, яка працює через Wi-Fi, а також підтримує Bluetooth aptX. У наявності порт USB, який можна використовувати також для заряджання мобільних пристроїв, оптичний цифровий вхід і аналоговий вхід на мініджеку. Є тут і порт Ethernet, який можна залучити до модуля Wi-Fi. Підтримувані
Mirakustiki.uaЗ нами 4 роки
(Київ)
Під замовлення
Поскаржитись
28 340 грн.

Triangle Aio 3 Mustard Yellow

Soundstudio.com.uaЗ нами 2 роки
(Київ)
Гарантія: 12 міс. від виробника
Поскаржитись
26 229 грн.

Моноблочна акустична система Triangle AIO 3 Granite Grey

Моноблочна акустична система Triangle AIO 3 Granite Grey — сучасне рішення для якісного багатокімнатного звуку. Виготовлена у... щестильному сірому кольорі, вона поєднує естетичний дизайн із високою функціональністю. Завдяки вбудованим модулям Wi-Fi та Bluetooth, пристрій легко підключається до різних джерел аудіо, забезпечуючи безперервний і зручний доступ до музики в будь-яких кімнатах. Вона
Timesport.com.uaЗ нами 6 років
(Львів)
Поскаржитись
31 271 грн.

Triangle AIO 3 Grey офіційна гарантія

PermyCoЗ нами більше 10-ти років
(Київ)
Поскаржитись
25 499 грн.

Triangle Aio 3 Lime Green

Soundstudio.com.uaЗ нами 2 роки
(Київ)
Гарантія: 12 міс. від виробника
Поскаржитись
ще 3 пропозиції

Динаміка цін на Triangle AIO 3

Відеоогляди