Каталог   /   Спорт і активний відпочинок   /   Фітнес та аеробіка   /   Степпери   /   TRIZAND

Степпер TRIZAND 22776

Фото - Степпер TRIZAND 22776
Фото 10
TRIZAND 22776
Макс. вага користувача
120 кг
Тип
міністеппер
Конструкція
балансувальна
Система навантаження
гідравлічна
Розмір платформи
270х120 мм
Регулювання висоти кроку
Інформування
час тренування
частота крокування
кількість кроків
витрата калорій
Функції та можливості
еспандери в комплекті
Живлення
акумулятор
Країна походження бренду
Польща
Габарити
40х37х18 см / ДхШхВ /
Вага
6.8 кг
Дата додавання на E-Katalog
травень 2026
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару

Купити TRIZAND 22776

Усі ціни 18 →

Степер Trizand 22776 з тросами HQ похилий

Маркетплейс: MAUDAU  Golden З нами 2 роки
(Київ)
Поскаржитись
3 290 грн.

Степпер похилий з еспандером та LCD дисплеєм Trizand кардіотренажер для дому (22776)

Маркетплейс: Rozetka.ua  RED-HOUSE З нами 7 років
(Київ)
Поскаржитись
3 139 грн.

Степпер тренажер HQ Trizand 22776 з еспандерами монітором похилий міні степпер для дому фітнесу

Маркетплейс: Rozetka.ua  VolTup З нами 7 років
(Київ)
Поскаржитись
3 099 грн.

Степпер похилий з еспандерами та LCD-дисплеєм Trizand 22776 – домашній кардіотренажер

Маркетплейс: Rozetka.ua  Mega Home Store З нами 7 років
(Київ)
Поскаржитись
3 190 грн.

Степпер Trizand 22776 HQ Twist з еспандерами

Маркетплейс: Rozetka.ua  Яншоп З нами 7 років
(Київ)
Поскаржитись
3 459 грн.
ще 13 пропозицій