Каталог   /   Комп'ютерна техніка   /   Маніпулятори   /   Килимки для мишок   /   Trust

Ігровий килимок Trust GXT 752

Фото - Килимок для мишки Trust GXT 752
Фото 3
Trust GXT 752
Колір
Тип
ігровий
Розміри (ДхШхТ)
250x210x3 мм
Форма килимка
прямокутний
Матеріал поверхні
тканина
Матеріал основи
гума
Дата додавання на E-Katalog
лютий 2017
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Trust 2026 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Trust.

Купити Trust GXT 752

Усі ціни 25 →

Ігрова поверхня Trust GXT 752 M (21566TRUST) 21566TRUST

Ігрова поверхня Trust GXT 752 M (21566_TRUST) / Trust / Ігровий / М'який / Тканина / Односторонній / 250x210x3 / 24міс. / АЛ-00003850
Artline.uaЗ нами 5 років
(Київ)
Гарантія: 24 міс. від виробника
Поскаржитись
169 грн.

Trust 21566TRUST

Килимок для миші з оптимізованою текстурою поверхні для оптимальної точності та плавного керування. Килимок універсальний – п... щеідійде для будь-якого типу миші з будь-якою чутливістю. Не ковзає – нижня частина гумова.Велика поверхня (250x210x3mm)Покращене покриття забезпечує максимальну точність та зручність управлінняПідходить для будь-якого типу миші з будь-якою чутливістюГумова нижня частина із захистом від ковзання
Comtrade.uaЗ нами 8 років
(Київ)
Поскаржитись
118 грн.

Килимок для миші Trust GXT752 MOUSEPAD M

Zhuk.uaЗ нами 6 років
(Київ)
Поскаржитись
229 грн.

Килимок для мишки Trust GXT 752 Mousepad - M (21566) 21566

Comtrading.uaЗ нами 6 років
(Київ)
Поскаржитись
139 грн.

Килимок для миші Trust GXT 752 MOUSEPAD M Black (21566TRUST) UA 21566TRUST

Sota.storeМенше року
(Київ)
Гарантія: 12 міс. від виробника
Поскаржитись
450 грн.
ще 20 пропозицій

Динаміка цін на Trust GXT 752

• Мінімальна
• Середня
• Максимальна

Модификації Trust GXT 752

Ціни на Trust GXT 752
Trust GXT 752 від 109 грн.27 пропозицій
Trust GXT 754 від 130 грн.47 пропозицій
Trust GXT 758 від 297 грн.36 пропозицій