Каталог   /   Аудіотехніка   /   Hi-Fi та Hi-End компоненти   /   Саундбари   /   Ultimea

Саундбар Ultimea Aura A40

Фото - Саундбар Ultimea Aura A40
Відео 11Фото 7
Ultimea Aura A40
Колір
Формат звуку7.1
Тип встановленняполичний/настінний
Тилова акустика
Технічні хар-ки
Частотний діапазон65 – 18000 Гц
Сабвуфер
Діаметр динаміка сабвуфера102 мм
Габарити сабвуфера (ШхВхГ)140x220x195 мм
Інтерфейси
ІнтерфейсиBluetooth
Роз'єми
ВходиUSB-A
mini-Jack (3.5 мм)
оптичний
Виходина сабвуфер
RCA
Інше
Управлінняпульт ДК
зі смартфона
Габарити (ШхВхГ)400x70x90 мм
Офіційний сайтultimea.com
Дата додавання на E-Katalogтравень 2026
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару

Купити Ultimea Aura A40

Усі ціни 6 →

Ultimea Aura A40 7.1 Soundbar (U2601)

Каналы акустики: 7.1 / Тип пульта: ИК-сигнал / Режимы прослушивания (EQ): Movie, Music, Voice, Sport, Game, Night / Частотный... щедиапазон: 65 Гц – 18 кГц / Питание: 24 В, 3 А / Общий вес комплекта: 5.7 кг
Mobileplanet.uaЗ нами 8 років
(Одеса)
Гарантія: 3 міс.
Поскаржитись
9 625 грн.

Саундбар Ultimea Aura A40 7.1 Soundbar (U2601) U2601

Sota.storeМенше року
(Київ)
Поскаржитись
9 450 грн.

Ultimea Саундбар Ultimea Aura A40 7.1 Soundbar (U2601)

MTA.uaЗ нами 8 років
(Київ)
Гарантія: 12 міс.
Поскаржитись
9 399 грн.

Ultimea Aura A40 7.1 Soundbar (U2601) u2601

Канали акустики: 7.1 / Тип пульта: ІК-сигнал / Режими прослуховування (EQ): Movie, Music, Voice, Sport, Game, Night / Частотн... щеий діапазон: 65 Гц – 18 кГц / Живлення: 24 В, 3 А / Загальна вага комплекту: 5.7 кг
Kvshop.com.uaЗ нами 4 роки
(Київ)
Гарантія: 1 міс. від виробника
Поскаржитись
9 577 грн.

Саундбар Ultimea Aura A40 7.1 + 2 пари стійки для колонок Steady 310

Маркетплейс: Rozetka.ua  Sklep З нами 7 років
(Київ)
Поскаржитись
14 690 грн.

Комплект динаміків Ultimea Aura A40 7.1 Soundbar, 7.1-канальний, керування через додаток

Маркетплейс: Rozetka.ua  Sklep З нами 7 років
(Київ)
Поскаржитись
9 190 грн.
Відеоогляди