Комп'ютерне крісло Unique Dynamiq V7
![]() |
Unique Dynamiq V7 |
|
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Unique 2026 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Unique.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару

Огляд механізмів гойдання в комп'ютерних кріслах: плюси та мінуси кожного типуЯкі бувають механізми гойдання в комп'ютерних та офісних кріслах

Як вибрати комп'ютерне кріслоЩо необхідно враховувати, підбираючи комфортне комп'ютерне крісло за зростом та іншими факторами
Купити Unique Dynamiq V7
Усі ціни 10 →Крісло для геймера Unique Meble Dynamiq V7 black/red | 8 301 грн. |
| 7 700 грн. |
| 8 307 грн. |
Крісло для геймера Unique Meble Dynamiq V7 black/red Y-2706-4-2 | 8 308 грн. | ![]() |
Комп'ютерне крісло для геймера Unique Dynamique V7 Black-Red | 8 301 грн. |
ще 5 пропозицій
РекомендуємоПорівняти в таблиці →