Коляска UPPAbaby Cruz V2 2 in 1
Видео 3Фото 26 |
UPPAbaby Cruz V2 2 in 1
Конструкция:универсальная, 2 в 1
Складывание:книжка
Защита:бампер, ремни
Регулировки:подножка
Ширина шасси:58 см
Вес в сборе:11.6 кг
Все характеристики
Купить UPPAbaby Cruz V2 2 in 1
Все цены 8 →Універсальна коляска 2 в 1 UPPAbaby CRUZ 2 DECLAN (бежевий шафран/срібляст | 46 740 грн. |
Універсальна коляска 2 в 1 UPPAbaby CRUZ 2 HAZEL (оливкова/срібляста рама/ | 45 620 грн. |
Універсальний візочок 2 в 1 UPPAbaby CRUZ 2 GREYSON (графітово-сірий мелан | 46 740 грн. |
Універсальна коляска 2 в 1 UPPAbaby CRUZ 2 GREGORY (блакитний меланж/срібл | 45 620 грн. |
Універсальна коляска 2 в 1 UPPAbaby CRUZ 2 ALICE (пилово-рожевий/срібляста | 46 740 грн. |
eще 3 предложения
Видеообзоры
РекомендуемСравнить в таблице →