Каталог   /   Мобільні та зв'язок   /   Мобільні аксесуари   /   Зарядки для ґаджетів   /   USAMS

Зарядний пристрій USAMS US-CC329

Фото - Зарядний пристрій USAMS US-CC329
Фото 14
USAMS US-CC329
Колір
Тип
мережевий ЗП
Роз'ємів USB-C
1 шт.
Макс. потужність (USB)
30 Вт
Швидка зарядка
Power Delivery 3.0
Матеріал корпусу
пластик
Габарити
70x41x26 мм
Вага
48 г
Офіційний сайт
usams.com.cn
Дата додавання на E-Katalog
квітень 2026
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару

Купити USAMS US-CC329

Мережевий зарядний пристрій Usams T69 10.5W 2.1A USB-A White (CC326TC01)

Маркетплейс: Rozetka.ua  EU seller З нами 7 років
(Київ)
Поскаржитись
459 грн.

Мережевий зарядний пристрій Usams T69 30W USB-C White (CC329TC01)

Маркетплейс: Rozetka.ua  EU seller З нами 7 років
(Київ)
Поскаржитись
539 грн.

Мережевий зарядний пристрій Usams T69 20W USB-C White (CC325TC01)

Маркетплейс: Rozetka.ua  EU seller З нами 7 років
(Київ)
Поскаржитись
499 грн.

Мережевий зарядний пристрій Usams T69 18W USB-A White (CC324TC01)

Маркетплейс: Rozetka.ua  EU seller З нами 7 років
(Київ)
Поскаржитись
489 грн.