Матрац Velam Gold Light 80x200
![]() |
Velam Gold Light 80x200 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Velam 2026 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Velam.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару

Як правильно доглядати ортопедичний матрацПравила та рекомендації, які допоможуть подовжити термін служби матраца та зберегти його ортопедичні властивості

Як вибрати матрац: важливі характеристики та корисні порадиРекомендації щодо вибору ортопедичного матраца, щоб не тільки не нашкодити своєму здоров'ю та сну, а й покращити їх
Модификації Velam Gold Light 80x200
| Ціни на Velam Gold Light 80x200 |
|---|---|---|---|---|
| Velam Gold Light 80x190 | від 12 981 грн. | 2 пропозиції | ||
| Velam Gold Light 80x200 | від 13 222 грн. | 2 пропозиції | ||
| Velam Gold Light 90x190 | від 14 198 грн. | 2 пропозиції | ||
| Velam Gold Light 90x200 | від 14 456 грн. | 2 пропозиції | ||
| Velam Gold Light 140x190 | від 21 006 грн. | 2 пропозиції | ||
| Velam Gold Light 140x200 | від 21 372 грн. | 2 пропозиції | ||
| Velam Gold Light 160x190 | від 15 878 грн. | 3 пропозиції | ||
| Velam Gold Light 160x200 | від 24 045 грн. | 2 пропозиції | ||
| Velam Gold Light 180x190 | від 26 361 грн. | 2 пропозиції | ||
| Velam Gold Light 180x200 | від 26 816 грн. | 2 пропозиції | ||
Додаткові функції і можливості матрацу Velam Gold Light 80x200:
- Чохол — стьобаний трикотаж
Рекомендуємо