Каталог   /   Фототехніка   /   Аксесуари для фото   /   Акумулятори й батарейки   /   VIPOW

Акумулятор / батарейка VIPOW IFR14430 TipTop 400 mAh

Фото - Акумулятор / батарейка VIPOW IFR14430 TipTop 400 mAh
VIPOW IFR14430 TipTop 400 mAh
Технологія
LiFePO4
Кількість в упаковці
1 шт.
Ємність
400 мАгод
Напруга
3.2 В
Дата додавання на E-Katalog
грудень 2023
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог VIPOW 2026 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі VIPOW.
Батарейки і акумулятори: типи, форми та розміриУсі «ходові» типорозміри портативних елементів живлення однозарядного чи багаторазового використання

Купити VIPOW IFR14430 TipTop 400 mAh

Усі ціни 11 →

Літій-залізо-фосфатний акумулятор 14430 Lifepo4 Vipow IFR14430 TipTop, 400mAh, 3.2V, Blue Q50/500 IFR14430-400mAhTT

Comtrading.uaЗ нами 6 років
(Київ)
Поскаржитись
383 грн.

Vipow Vipow 14430 LiFePO4 TipTop, 400mAh, 3.2V, Blue Q50/500 (IFR14430-400mAhTT) IFR14430-400mAhTT

ВенконЗ нами 7 років
(Київ)
Поскаржитись
110 грн.

Літій-залізо-фосфатний акумулятор Vipow LiFePO4 IFR14430 TipTop, 400mAh, 3.2V Blue Q50/500 (YT25540)

Rozetka.uaЗ нами 7 років
(Київ)
Поскаржитись
129 грн.

Акумулятор 14430 LiFePO4 (size 3/4AA), 400mAh, 3.2V, TipTop, blue Vipow (IFR14430-400mAhTT / 25540) IFR14430-400mAhTT / 2554

Comtrading.uaЗ нами 6 років
(Київ)
Поскаржитись
60 грн.

Аккумулятор 14430 LiFePO4 (size 3/4AA), 400mAh, 3.2V, TipTop, blue Vipow (IFR14430-400mAhTT / 25540)

Маркетплейс: Rozetka.ua  Mr. Sisay З нами 7 років
(Київ)
Поскаржитись
68 грн.
ще 6 пропозицій

Динаміка цін на VIPOW IFR14430 TipTop 400 mAh